Най - вълнуващия въпрос зимно време.
VLADO66 - майстор
Възникват някои проблеми с прегряването на мъжките гениталии и свързаното с това намалено семевъзпроизводство.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
VLADO66 написа:
Възникват някои проблеми с прегряването на мъжките гениталии и свързаното с това намалено семевъзпроизводство.
Аргументирай се, :lol: Снимки, статистики, личен опит
Апропо, слипове или боксерки? Материя?
Нее, ю мейд майдей
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Решил си проблема с охлаждането! Въздушно, автономно :-)
kartechar - специалист
VLADO66 написа:
Възникват някои проблеми с прегряването на мъжките гениталии и свързаното с това намалено семевъзпроизводство.
Това не касаеше ли електрическото подово отопление и свързаното с него електромагнитно поле?
VLADO66 - майстор
kartechar написа:
VLADO66 написа:
Възникват някои проблеми с прегряването на мъжките гениталии и свързаното с това намалено семевъзпроизводство.
Това не касаеше ли електрическото подово отопление и свързаното с него електромагнитно поле?
Това беше в кръга на шегата.Полета около нас има много,така че едно в повече....
kartechar - специалист
Изтъкваното като негатив - въздушният поток, който вдигал всяка прашинка и ти задъствал дроботете. Аз това тотално го игнорвам, ако искаш мога и писмено)
Другото негативно - някой се сетил, че хората с разшиени вени, флебити и подобни, не бива да си топлят много краката.... това също е шит относно подовото отопление, също мога и писмено, ама викам, да ми го спестиш мислейки
Когато подовото работи и температурата в стаята е 24гр., подът се загрява максимум до 28-30гр. Температурата, измерена до тавана, е 23 гр. Преценете сами какъв е въздушният поток спрямо нагрети до 60-70 гр. радиатори и температура до тавана доста по-висока от тази до пода. Отделно от това, няма как под, загрят до 30 гр., да води до появата на разширени вени, при положение, че нашата телесна температура е с 6-7 гр. по-висока.
kuuuuuul - майстор
И аз чух един бисер.Не било естествено топлината да идва от долу и човека не иска подово :shock: Пак ще повторя,подовото е задължително когато има и минимална възможност за неговото изграждане,дори и да трябва да ходите на ръце :lol:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
duev1990 написа:
Здравейте,
От много време чата във форума за водното подово отопление, навих се да го инсталирам, и когато дойде време за реализация на проекта- възникна колебание. Майсторът, който възнамерявах да го осъществи ми говори, че водното подово отопление не е било много здравословно.
Молбата ми хорато, които имат реални погледи и живеят с такъв тип отопление да напишат по някой ред за НЕГАТИВИТЕ на този вид отопление.
Благодаря ви предварително!
Освен сичкото изписано тук, бих възнамерила и друг майстор, също мога да се обоснова :-))))
kartechar - специалист
kuuuuuul написа:
И аз чух един бисер.Не било естествено топлината да идва от долу и човека не иска подово :shock: Пак ще повторя,подовото е задължително когато има и минимална възможност за неговото изграждане,дори и да трябва да ходите на ръце :lol:
Е, чак пък задължително... Вилата ми е ново строителство и имаше пълната възможност да бъде изградено водно подово отопление. Отчитайки обаче инертността на системата, както и използването на котел на твърдо гориво, решението ми беше отоплителна система с радиатори. Според мен подовото не е много подходящо за сгради, които се използуват инцидентно и най-вече краткотрайно - примерно 2 дни в седмицата, както е в моя случай.

Тема "Подово парно или радиатори" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: