• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Angelari - напреднал
Не знаех за бутон №6 .Благодаря.
[/quote]

Извинявам се,бутона е №5,но понеже са малко ситни цифрите,та съм се объркал. :prayer:
чет дек 19, 2019 9:57 pmndp написа:
Ново Bitmap изображение.jpg
Благодаря!Но искам да вляза в UT04: Вход към сервизното меню , за на намаля оборотите на вентилатора , тъй като при мен пламък почти липсва,горенето ми е като на горелка ,а трябва да е като на факла.А и за да сравня , Рr1...Рr22 .Благодаря предварително.
[/quote]

Натиснете бутон №3 (SET) и задръжте, докато на горния дисплей се изпише “ UT 01 “
Натискаш бутон №3 (SET)докато дойде до UT04: Вход към сервизното меню – достъп, запазен за производителя/инсталатора;
Натискаш бутон №1 докато стигнеш до А9 - първо се минава през цифри до около сто и после почват буквите .Можеш да се връщаш назад с бутон №2
Натискаш бутон №3 (SET) и влизаш в сервизното меню.
С бутон №3 (SET) редуваш показателите от Pr 1 до Pr 28 с бутон 1 и бутон 2 ги променяш.При показателите не можеш да се връщаш.Излизаш и отново влизаш.
Когато преминеш през последният показател Pr 28 програмата сама излиза на главното меню и се запомнят новите настройки.
Намаляй вентилатора с по един показател надолу или нагоре защото е много чуствителен. Излизаш изчакваш малко и ако не си доволен променяш.
[/quote]
БЛАГОДАРЯ!ОКАЗА СЕ ,ЧЕ КАМИНАТА Е ИМАЛА ФАБРИЧЕН ДЕФЕКТ И СИ Я ВЗЕХА ОТ МАГАЗИНА,СЕГА СЪМ НА АЛФА ПЛАМ!БЛАГОДАРЯ И ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ.
Изображение
вт дек 24, 2019 12:14 pmNiki12345 написа:
чет дек 19, 2019 9:57 pmndp написа:
Ново Bitmap изображение.jpg
Благодаря!Но искам да вляза в UT04: Вход към сервизното меню , за на намаля оборотите на вентилатора , тъй като при мен пламък почти липсва,горенето ми е като на горелка ,а трябва да е като на факла.А и за да сравня , Рr1...Рr22 .Благодаря предварително.
Натиснете бутон №3 (SET) и задръжте, докато на горния дисплей се изпише “ UT 01 “
Натискаш бутон №3 (SET)докато дойде до UT04: Вход към сервизното меню – достъп, запазен за производителя/инсталатора;
Натискаш бутон №1 докато стигнеш до А9 - първо се минава през цифри до около сто и после почват буквите .Можеш да се връщаш назад с бутон №2
Натискаш бутон №3 (SET) и влизаш в сервизното меню.
С бутон №3 (SET) редуваш показателите от Pr 1 до Pr 28 с бутон 1 и бутон 2 ги променяш.При показателите не можеш да се връщаш.Излизаш и отново влизаш.
Когато преминеш през последният показател Pr 28 програмата сама излиза на главното меню и се запомнят новите настройки.
Намаляй вентилатора с по един показател надолу или нагоре защото е много чуствителен. Излизаш изчакваш малко и ако не си доволен променяш.
[/quote]
БЛАГОДАРЯ!ОКАЗА СЕ ,ЧЕ КАМИНАТА Е ИМАЛА ФАБРИЧЕН ДЕФЕКТ И СИ Я ВЗЕХА ОТ МАГАЗИНА,СЕГА СЪМ НА АЛФА ПЛАМ!БЛАГОДАРЯ И ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ.
ТЪКМО СИ БЯХ ПОРЪЧАЛ НОВА ГОРИВНА КОШНИЦА,КОЯТО Я ПРЕРАБОТИХ С ДЪНО ОТ НЕРЪЖДАЕМА ЛАМАРИНА С 70БР.ОТВОРИ ф.4.8ММ,АКО НЯКОЙ ПРОЯВИ ИНТЕРЕС.

Прикачен файл

26240723_1577038665707682_5856005402368300592_o.jpg
nikolovtomislav - помощник
Здравейте! Ползвам пелетна камина Da Vinci DV 180 Hidro. Камината е с Wi-Fi модул. Как мога да вляза в програмното меню и има ли някакъв софтуер за улеснение?
Здравейте на всички. Имам камина Da Vinci hydro 22 от 10 години. Когато я закупих бяха продавача ми каза , че ги продават без запалки защото са много скъпи и паленето ставаше с чашка спирт... и така 10 години до онзи ден когато ми се повреди датчика за димни газове. Поръчах си нов и даже си купих запалка .Камината пали всичко - ТОЧ , ама как да я настроя за се включва и изключва според температурата на въздуха--в момента е настроена на 48С на водата и 20С на въздуха. Достига 48С на водата ама с къщи става 26С ама тя не гасне??? Ако я направя 20С на въздуха и 40С на водата (само за проба) достига 24С на въздуха и на 42С на водата гасне и на 38С се включва. Проблема е ,че никъде в менюто не намерих да се руководи от въздуха а не от водата??? Дайте съвет !!! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Здравейте, Спешно търся настройки за пелетна камина Да Винчи или техник, който може на място да настрои камината.
Нашествие от Амазонки.
Напускам и почвам да настройвам по домовете и с матриали на клиента.
Къде останаха мъжете, в кухнята ли? Егаси управията!!!
пон окт 19, 2020 11:01 pmТрифон П.Трифонов написа:
Нашествие от Амазонки.
Напускам и почвам да настройвам по домовете и с матриали на клиента.
Къде останаха мъжете, в кухнята ли? Егаси управията!!!
Мъже отдавна няма. За съжаление съм от жените, които сами се мъчат да се оправят.
Сподели моделът на камината и да се търси информация с кой контролер е!
Скоро се появи "нова" камина тук. В момента в който се изясни контролерът, нещата с настройките потръгнаха.
Не вярвам да е нещо по различно от Фумис или Микронова.

Мятай по един белтък и тука!
viewtopic.php?f=10&t=55194
вт окт 20, 2020 7:41 amТрифон П.Трифонов написа:
Сподели моделът на камината и да се търси информация с кой контролер е!
Скоро се появи "нова" камина тук. В момента в който се изясни контролерът, нещата с настройките потръгнаха.
Не вярвам да е нещо по различно от Фумис или Микронова.

Мятай по един белтък и тука!
viewtopic.php?f=10&t=55194
Колега новите печки са с управление на duepi evo имам пълна документация но там настроените са фабрични.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Тема "Настройки на пелетна камина Da Vinci" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: