• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 13
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
OLEG DIMITROV 67 - помощник
А И ЖИВЕЯ В ЮГОЗАПАДНАЯ БЪЛГАРИЯ,КАДЕТО Е МНОГО ПО ТОПЛО,АКО ТРЯБВА ДА НАПИША НЯКАКВИ ПАРАМЕТРИ, ЕТО ВИ КАТО ОРИЕНТИР ОТ 6 ДО 10 /1,2/2,2/2,8/3,2/3,8/ ОТ 16 ДО 22/1010,1000,980,1010,1030,1050,1070/ В9-8,5 ,И ВСЕ ПАК ДА ПОПИТАМ ,ЗАЩОТО АЗ САМИЯ НЕ ВИЖДАМ РАЗЛИКАТА ДАЛИ КАМИНАТА ЩЕ МОДУЛИРА НА 48 ИЛИ 60 ГРАДУСА И ТИЯ ГРАДУСА ДА ВЛИЯТ НА КОНСУМАТЦИЯТА НА ПЕЛЕТИ ,ПРОСТО НЕ МОГА ДА СИ ГО ОБЯСНА КАТО ЗДРАЖИМИСЛЕЩ ЧОВЕК :?
OLEG DIMITROV 67 - помощник
НЕ РАЗБРАХ И КОЛЕГАТА КАКВО Е ТОВА 4,8 секунди НА ШНЕКА И ОТКОЯ ПРОГРАМА ДА ГО ПОГЛЕДНА
nani23 - напреднал
ето ги моите а9-пр6 1.8,пр7 2.1 пр8 2.2 пр9 2.3 пр10 2.6 /пр18 980 пр19 1050 пр20 1060 пр21 1070 пр 22 1080. Б9-8. А 4.8 на 9 е че шнека му пуска 4.8сек пелети на девета мощност демек пр10 е 4.8.А каква е разликата на модулирането при 48 и при 60 градуса не мога да ти отговоря да се изкажат по-вещите във форума.Относно за програмите експериментирай аз съм си играл около 2 месеца за да настроя моята и да ми хареса как работи всички настройки си индивидуални.Изложение,квадратура,инсталация,изолация,дограма и т.н и т.н
van78 - напреднал
Здравейте, имам 18kw Da Vinci от доста време,играл съм си с настройките много но ми се струва че пак не е настроена както трябва.Кажете каква ви е температурата на димните газове примерно при температура на водата 50 градуса на първа степен.
nani23 - напреднал
van78 написа:
Здравейте, имам 18kw Da Vinci от доста време,играл съм си с настройките много но ми се струва че пак не е настроена както трябва.Кажете каква ви е температурата на димните газове примерно при температура на водата 50 градуса на първа степен.
Около 70-80 градуса
van78 - напреднал
Това е супер аз под 98 немога да ги докарам, какво ли несъм пробвал даже звънях във фабриката и ми казаха, че е нормално но на мен не ми се вярва
nani23 - напреднал
van78 написа:
Това е супер аз под 98 немога да ги докарам, какво ли несъм пробвал даже звънях във фабриката и ми казаха, че е нормално но на мен не ми се вярва
Дали е нормално или не на този въпрос не мога да ти отговоря.не съм толкова в час с материята пелети.Ако имат желание да се изкажат по-вещите във форума.
van78 - напреднал
nani23 написа:
van78 написа:
Това е супер аз под 98 немога да ги докарам, какво ли несъм пробвал даже звънях във фабриката и ми казаха, че е нормално но на мен не ми се вярва
Дали е нормално или не на този въпрос не мога да ти отговоря.не съм толкова в час с материята пелети.Ако имат желание да се изкажат по-вещите във форума.
Моята камина е на седем години ако вашата е по-нова може да има някаква доработка за по-добро КПД
OLEG DIMITROV 67 - помощник
ЗД,КОЛЕГИ НЕ РАЗБРАХ ТАЯ ПР.18 ЗА КОЯ СТЕПЕН НА КАМИНАТА Е*ДАЛИ ОТ 1 ДО 4 СТЕПЕН,ИЛИ НЕЩО ПОДОБНО,ЗАЩОТО ПРИ СЕГАШНИТЕ МИ НАСТРОИКИ НЕЩО СЕ СЛУЧВА С 4 СТЕПЕН ////ПЕЛЕТИ ИЛИ ВЪЗДУХ ЛИПСВА******* :x
OLEG DIMITROV 67 - помощник
ИМАХ ПРЕДВИД МОЖЕ БИ ИМА НЯКАКВО ЗНАЧЕНИЕ МЕЖДУ ПР 1 ДО 6 /ПЕЛЕТИ/ И 16 ДО 22 /ВЪЗДУХ/ИЛИ ДА ГО НАРЕКА "ПРОПОРЦИЯ"
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 13

Тема "Настройки на пелетна камина Da Vinci" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: