• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 13
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
nani23 - напреднал
Разгледай това най вече стр30 http://www.arcestufe.com/download/cat/m ... 10.pdf.Как е чистена камината?Отваря ли я от горе и долу като махнеш декоративните ламарини има едни капачета и тях ли чистихте?В момента при мен температура на водата 60 градуса ми харчи 2 чувала камината е 22 киловата отоплявам около 100 квадрата с частична изолация.
здравейте нов съм във искам да питам каква е температурата на димните газове при максимална мощност печката ми е да винчи 25кв
при мене са около 107-110 при 4,8 секунди на шнека а въздуха е 1040 . пр b9 na 8 сек. дали е добре
nani23 - напреднал
При всичко изчетено във форума мисля че са добре.Пр b9 ясно на 8 сек. а това 4.8 при коя програма е ?
На 9
А температурата на газовете така ли трябва да е
nani23 - напреднал
При всичко изчетено във форума мисля че температурата на газовете е добре
nani23 - напреднал
georgi3 написа:
На 9
А температурата на газовете така ли трябва да е
на 9???? на кое 9???
OLEG DIMITROV 67 - помощник
ОПИТВАМ СЕ ДА ПОСТИГНА ТИЯ 2 ЧУВАЛА НО НЕ МОГА И НЕ РАЗБРАХ ЗА КАКВО ТРЯБВА ДА ИМА РАЗЛИКА В ТЕМПЕРАТУРАТА,СЛЕД КАТО БИ ТРЯБВАЛО СЛЕД КАТО ДОСТИГНЕ ЗАДАДЕНАТА ТЕМПЕРАТУРА ДА МОДУЛИРА,А ПО ВЪПРОСА ЗА ПОЧИСТВАНЕТО,ТАЗИ НЕДЕЛЯ АЗ Я ПОЧИСТИХ СЛЕД ИДИОТА :x ,ТАКА Я БЕ ПОЧИСТИЛ ЧЕ СИ ОСТАВИ РЪЦЕТЕ ДА НЕ КАЗВАМ КАДЕ,ТА КАМИНАТА И КОМИНА СА ПОЧИСТЕНИ ИДЕАЛНО И ИЗГОРЕЛИТЕ ГАЗОВЕ ВЕЧЕ СА В РАМКИТЕ НА НОРМАЛНОТО /90-120/,А БЯХА МЕЖДУ /130-170/,ТА КОЛЕГА КАГИ МИ КАК ДА ГИ ПОСТИГНА ТИЯ 2 ЧУВАЛА
OLEG DIMITROV 67 - помощник
А И ЖИВЕЯ В ЮГОЗАПАДНАЯ БЪЛГАРИЯ,КАДЕТО Е МНОГО ПО ТОПЛО,АКО ТРЯБВА ДА НАПИША НЯКАКВИ ПАРАМЕТРИ, ЕТО ВИ КАТО ОРИЕНТИР ОТ 6 ДО 10 /1,2/2,2/2,8/3,2/3,8/ ОТ 16 ДО 22/1010,1000,980,1010,1030,1050,1070/ В9-8,5 ,И ВСЕ ПАК ДА ПОПИТАМ ,ЗАЩОТО АЗ САМИЯ НЕ ВИЖДАМ РАЗЛИКАТА ДАЛИ КАМИНАТА ЩЕ МОДУЛИРА НА 48 ИЛИ 60 ГРАДУСА И ТИЯ ГРАДУСА ДА ВЛИЯТ НА КОНСУМАТЦИЯТА НА ПЕЛЕТИ ,ПРОСТО НЕ МОГА ДА СИ ГО ОБЯСНА КАТО ЗДРАЖИМИСЛЕЩ ЧОВЕК :?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 13

Тема "Настройки на пелетна камина Da Vinci" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: