• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 16
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
benimm8808 - специалист
kirilf75 написа:
Здравейте,за първи път ще участвам във този форум и понеже ми предстои закупуване на пелетна камина искам да попитам каква е тази LILY.Какво производство е.Къде може да се види.
От къде си колега.
Всяка фирма, която изгражда парни инсталация-ще ти даде информация за нея.
От София съм.За конкретната камина до сега не бях чувал.Интересува ме каква е по произход.Забелязах че ф-ма ЕРАТО ги предлага.Какво ви е мнението за нея.За БУРНИТ чувам доста негативи.Има някакви ЕКО СПАР,ГОЛДЪН ФАЯР,РИТИУМ.Какво ще ми препоръчате.
benimm8808 - специалист
kirilf75 написа:
От София съм.За конкретната камина до сега не бях чувал.Интересува ме каква е по произход.Забелязах че ф-ма ЕРАТО ги предлага.Какво ви е мнението за нея.За БУРНИТ чувам доста негативи.Има някакви ЕКО СПАР,ГОЛДЪН ФАЯР,РИТИУМ.Какво ще ми препоръчате.
Има тема за LILY разгледай я.
Имаш Лично съобщение.
filmatoplo - майстор
А искаш да се пресъединиш към клуба на дерзаещите с камина Лили ли.
bmahob - майстор
А кои са надерзаещите се ????? Биж :-D утата ли?
filmatoplo - майстор
Май са по разбираеми и по малко жизнено важни въпроси има към тях .
bmahob - майстор
Е прав си.... но мисля че и комото е надеждно и добро като изпълнение за този клас, а съм виждал на живо повечето писани тук, без бижуто
filmatoplo - майстор
Може да не те грабне с визия обаче е практично и почти за всичко уж мислено.
45 кила бункер.
Противовзривна клапа.
Обдухване на стъклото.
Пружини в тръбите/
Защити всякакви.
Управлението добро .
Почти никой не се е оплакал от камината за проблеми от рода на другите камини над които и аз понякога нямам отговор .
Стефан77 - специалист
Майстори някакви отзиви за пелетна камина Виктория.Бижуто много ще се забави а студът иде.
andy_forresite - майстор
В мосю бриколаж имаше пелети по 7,99 лева за 15 кг. Това са 532 лева за тон. Иглолистни. До тях чувалчета широколистни. Просто не исках да поглеждам етикета с цената па на тях. Който си го купи това на тази цена хал хабер си няма какво прави. В някаква административна голяма сграда, топлеща се с реотанки, ще има някакъв икономически ефект, но в един дом е пълна глупост.

От 2 години следя форума и не помня някой да е писал отзив за тази камина. Става въпрос от отопляващ се с нея купувач. Преди се носеха някакви легенди, разпространявани едва ли не като апокриф. Мен ако слушаш по-добре си чакай бижу-то. Пали нещо на ток и бъди търпелив. Или печка/камина на дърва. Топлината от последната не може да се сравни с абсолютно нищо колко ще да е студено.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 16

Тема "Избор на пелетна камина - KW" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: