• 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
вт яну 12, 2021 9:10 pmfilmatoplo написа:
Марката. :)
Тарикат мъж не пищи.
filmatoplo - майстор
Важното е ,че аз ще се справя ,и няма да кажа как ,вече -Тарикатските неща са тайна.
Здравейте, моля за малко помош, имам палетна камина Golden Fire 24квт до сега я ползвах само с настройка на водата но преди два дена си закупих стаен термостат, подвързах го на посочената клема на Камината настройх го но Камината не реагира. Самата Камина нямаше мост на клемата за връзване на стаен термостат и предположих че е от настройките влезнах в системни настройки Меню за активиране А01 = 2 но не стана нищо моля някой ако може да ми каже от каде да настроя. Благодаря Предварително
silent - майстор
Така е трябва да се укаже на камината че има външен термостат....за съжаление в конкретния случай не мога да ти помогна но вероятно в упътването на камината пише...
Здравейте, имаме камина Голдън файър 24. При смяната на вида пелети тази година, пепелникът започна да се пълни и пелените не изгарят, задръства. Искам да намаля подаването на пелети и да увелича вентилатора, но не успявам. Парламентите са ми от -7 до + 7.
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Тема "Пелетна камина Golden Fire PS24, 24кВт - впечатления" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: