Най - вълнуващия въпрос зимно време.
sispol - напреднал
Даа. Сега като ми обърна внимание видях как е. Да се успокоя тогава. Понеже съм лаик и се притесних да не съм я държал досега в обратна посока.
pojarnikara - специалист
Здравейте, можете ли да споделите и при вас ли такъв звук издава шнека при подаване на пелетите? ( секунди 6, 14, 22)
Миналата нощ ми се наложи да спя при камината, ама този звук не се търпи на всеки няколко секунди. Има ли и начин да се ограничи поне малко със смазване нещо или имам проблем със шнека или моторчето?

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=kHFQjlDd5q8[/youtube]
nelim - специалист
sispol написа:
Даа. Сега като ми обърна внимание видях как е. Да се успокоя тогава. Понеже съм лаик и се притесних да не съм я държал досега в обратна посока.
Така е да, назад има повече снимки от предишното чистене и може да видиш, вероятно тука заради пепелта така изглежда, но тя е отвънка, кошничката вътре е празна и може да си гори спокойно
Можете ли да ми кажете на колко ви е настроена температурата в стаята на камините ако не е проблем. Благодаря !
marin_ks - специалист
Viko90 написа:
Можете ли да ми кажете на колко ви е настроена температурата в стаята на камините ако не е проблем. Благодаря !
Моята е на 21,8. Хистерзис + 10 (което е един градус нагоре и докато го достигне е в модулация), и -8 ( което съответно е осем десети, 0,8 гр. ) На 21,00 гр пали и на 22,8 гаси.
Здравейте!
Някой може ли да ми каже какъв размер пелети е най-добър за Аурига 25,тъй като от известно време ползвам едни,но шнека не пуска равномерно и два -три пъти ми гасне на първа степен?Може би и да е от настройките....
bmahob - майстор
Колеги, комшия има аурига 25кв, от лани, но тая година много често му гасне и излиза метличката, последнит път като му го направи я беше чистил преди три дни,
filmatoplo - майстор
Trqbva DA produha otvora na stucera na datchika za nalqgane .oak DA nakaram tablet DA pishe na bulgarski.
Lambata - помощник
Здравейте отново ,някой реши ли проблема с буйния огън след запалване при мен нещата стават по зле .Алба 15 кв

Тема "Пелетни камини "EcoSpar"- настройки, мнения." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: