Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Iliyan_Mnt - помощник
пет юни 15, 2018 2:28 pmfilmatoplo написа:
Може да се пълни и от връщащата тръба ,все в ризата ще влезе водата . :wink:
Значи мога да изпълня първоначалния вариант - да направя връзка между водопровода (кран) и връщащата тръба и така да се пълни. Най-важното е камината да работи както трябва, дори това да налага да преправя плана..

Този извод 1/2 в такъв случай може да се остави както е фабрично, предполагам затапен и да не се ползва?
filmatoplo - майстор
Извода се ползва и за източване на камината ако се наложи ,понякога там се монтира и предпазен клапан ако няма друг нейде по камината . :wink:
Iliyan_Mnt - помощник
пет юни 15, 2018 4:31 pmfilmatoplo написа:
Извода се ползва и за източване на камината ако се наложи ,понякога там се монтира и предпазен клапан ако няма друг нейде по камината . :wink:
Благодаря много.
Потребител 1 - напреднал
Здравеите колеги 1 въпрос с какви прахосмукачки си чистите камината и доволни ли сте. Предстои ми покупка
pandeli - напреднал
С един 40-годишен руски "ТАЙФУН", снабден с циклон-филтър на "Самсунг" от Техномаркет...
Потребител 1 - напреднал
От купешките кои си заслужават
filmatoplo - майстор
:? Със В беше ,ма кво точно -LAVOR :wink: .
pojarnikara - специалист
Има ли начин да се изолира шума от шнека, защото в стаята където е камината се спи много трудно с този дразнещ звук през 5 секунди? Мисля си с някаква шумоизолираща вата като каменната, но още не съм я разглобил камината да видя как е вътре и има ли възможност въобще.
filmatoplo - майстор
:) Преди лягане поне по 100 гр ракия оправя дерта :wink: .
pojarnikara - специалист
Има ли възможност да се пусне шнека без да се пали камината ?

Тема "Пелетни камини "EcoSpar"- настройки, мнения." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: