Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Pafkata - напреднал
ср яну 16, 2019 3:55 pmgenaid_03 написа:
ср яну 16, 2019 3:51 pmPafkata написа:
Някой ползва ли инверторен юпс? Спрял съм се на " вито" с външен акумулатор.Някакъв съвет??
[/quot

Дай линк да се види характеристиката му. За Каква камина става на въпрос?
За котел мини максима 27 кв. Май беше www.vitolux.com
Pafkata - напреднал
ср яну 16, 2019 3:55 pmgenaid_03 написа:
ср яну 16, 2019 3:51 pmPafkata написа:
Някой ползва ли инверторен юпс? Спрял съм се на " вито" с външен акумулатор.Някакъв съвет??
[/quot

Дай линк да се види характеристиката му. За Каква камина става на въпрос?
За котел мини максима 27 кв. www.vitolux.com
Здравейте! Като бъдещ собственик на камина еко спар искам да попитам за съвет.Коя точно камина ще ми е необходима (алба b18 или минима b 12)за 4 стай + баня с общо 55 глидери на 50см. бойлер 80л и един вентилаторен конвектор около 6кв.
Ще ви бъда много благодаре за информация.
zlatanov_1988 - помощник
Здравейте котела ми е ecospar minimaxima 27 kw .въпроса ми е с кой параметар мога да глася водната помпа на колко градуса да включва и изключва . И параметри 67 и 68 за какво отговарят .????
estzvetanov - специалист
чет яну 17, 2019 12:12 amzlatanov_1988 написа:
Здравейте котела ми е ecospar minimaxima 27 kw .въпроса ми е с кой параметар мога да глася водната помпа на колко градуса да включва и изключва . И параметри 67 и 68 за какво отговарят .????
67 включва
68 изключва
Стойностите са в градуси
zlatanov_1988 - помощник
чет яну 17, 2019 6:55 amestzvetanov написа:
чет яну 17, 2019 12:12 amzlatanov_1988 написа:
Здравейте котела ми е ecospar minimaxima 27 kw .въпроса ми е с кой параметар мога да глася водната помпа на колко градуса да включва и изключва . И параметри 67 и 68 за какво отговарят .????
67 включва
68 изключва
Стойностите са в градуси
Помпата ли ??
Потребител 1 - напреднал
чет яну 17, 2019 10:25 amzlatanov_1988 написа:
чет яну 17, 2019 6:55 amestzvetanov написа:
чет яну 17, 2019 12:12 amzlatanov_1988 написа:
Здравейте котела ми е ecospar minimaxima 27 kw .въпроса ми е с кой параметар мога да глася водната помпа на колко градуса да включва и изключва . И параметри 67 и 68 за какво отговарят .????
67 включва
68 изключва
Стойностите са в градуси
Помпата ли ??
Да.
ср яну 16, 2019 8:20 pmDesislav555 написа:
Здравейте! Като бъдещ собственик на камина еко спар искам да попитам за съвет.Коя точно камина ще ми е необходима (алба b18 или минима b 12)за 4 стай + баня с общо 55 глидери на 50см. бойлер 80л и един вентилаторен конвектор около 6кв.
Ще ви бъда много благодаре за информация.
Малката.
Все пак, апартамент ли е, къща, колко квадратни /кубически/ метра е жилището, има ли топлоизолация?
nelim - специалист
чет яну 17, 2019 12:12 pmТрифон П.Трифонов написа:
ср яну 16, 2019 8:20 pmDesislav555 написа:
Здравейте! Като бъдещ собственик на камина еко спар искам да попитам за съвет.Коя точно камина ще ми е необходима (алба b18 или минима b 12)за 4 стай + баня с общо 55 глидери на 50см. бойлер 80л и един вентилаторен конвектор около 6кв.
Ще ви бъда много благодаре за информация.
Малката.
Все пак, апартамент ли е, къща, колко квадратни /кубически/ метра е жилището, има ли топлоизолация?
И къде се намира.. аз взех голямата за гр. Пловдив и съм я намалил супер много, даже сега в студеното време ми идва мощна, никога не ми се е налагало да я ползвам на последна степен и със заводските параметри. Просто климата в Пловдив е мек

Не знам дали с по-малката щеше да имам по-малък минимален разход, който определя разхода в голяма част от времето, вероятно да.
чет яну 17, 2019 1:52 pmnelim написа:
...

И къде се намира.. аз взех голямата за гр. Пловдив и съм я намалил супер много, даже сега в студеното време ми идва мощна, никога не ми се е налагало да я ползвам на последна степен и със заводските параметри. Просто климата в Пловдив е мек

Не знам дали с по-малката щеше да имам по-малък минимален разход, който определя разхода в голяма част от времето, вероятно да.
Със сигурност, но и за ноември и за март също ще е по подходяща.

Тема "Пелетни камини "EcoSpar"- настройки, мнения." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: