Най - вълнуващия въпрос зимно време.
В логовете.
Търси със стрелките такова меню! Влизаш с Ентъра.

Или натискаш и задържаш стрелката за връщане- ще изведе код за проблем. Ако няма, излизат тиренца.
нед ное 20, 2022 11:50 amТрифон П.Трифонов написа:
В логовете.
Търси със стрелките такова меню! Влизаш с Ентъра.

Или натискаш и задържаш стрелката за връщане- ще изведе код за проблем. Ако няма, излизат тиренца.
Тирета излизат....
Значи няма проблем, но по твоите думи има проблем.
Провери го това, когато изгасне и започне да мига!
Другото е да потърсиш в логовете дали има запаметено нещо.

пп. Да не би просто камината да се гаси , понеже е достигнала заданието?

Опитай параметър 55 да го направиш 60 примерно, вместо досегашните 160!
В момента нямаш модулация по температура на газовете.
Един час по късно, след като изчакай да по изстине, отново чистене и пуск с парарамър 55 променен на 60.Максимума който достигна е на водата 54 при зададена 60 и на димните макс 130/135 поддържани. Промених отново П55 на 70, водата стигна до към 56 57,отново пипнах П55 на 80 и така вече около 15 20мин поддържа около 60 на водата и 150 170 на димните И НЕ УГАСВА :supz: Огромни благодарности на Трифон Трифонов БЛАГОДАРЯ ти за отделеното време, за това, че не се отказа да ме напътства нищо, че тази тематика "не е моята" Благодаря още веднъж!!!
Тази тема е на Форума и е за Еко спар.
Топла зима, у дома!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед ное 20, 2022 2:12 pmЧочо21 написа:
Един час по късно, след като изчакай да по изстине, отново чистене и пуск с парарамър 55 променен на 60.Максимума който достигна е на водата 54 при зададена 60 и на димните макс 130/135 поддържани. Промених отново П55 на 70, водата стигна до към 56 57,отново пипнах П55 на 80 и така вече около 15 20мин поддържа около 60 на водата и 150 170 на димните И НЕ УГАСВА :supz: Огромни благодарности на Трифон Трифонов БЛАГОДАРЯ ти за отделеното време, за това, че не се отказа да ме напътства нищо, че тази тематика "не е моята" Благодаря още веднъж!!!
:supz: :drinkers:
нед ное 20, 2022 3:21 pmn_a написа:
нед ное 20, 2022 2:12 pmЧочо21 написа:
... тази тематика "не е моята"
:supz: :drinkers:
Оф, Кака, Чочо писал "тематика", я чЕта Тема и наричам, хахааааа!
Видно е, че щом е ръчнал няколко пъти, наблюдавал е промените, взел е да наФлиза у тематиката.
Тъй са почва.
Здравеите имам проблем са радиаторите пола ми се ладни пола топли ккаков може да биде проблемот?
нед ное 27, 2022 7:22 pmsaleee написа:
Здравеите имам проблем са радиаторите пола ми се ладни пола топли ккаков може да биде проблемот?
У дома топло ли е, това, с радиаторите не е проблем. Нормално е.
нед ное 27, 2022 7:22 pmsaleee написа:
Здравеите имам проблем са радиаторите пола ми се ладни пола топли ккаков може да биде проблемот?
Вероятно имаш въздух във радиаторите. Пробвай да ги обезвъздушиш

Тема "Пелетни камини "EcoSpar"- настройки, мнения." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: