Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Инак може да са обиди, ако кажеш, че му е малък.
filmatoplo - майстор
Приятно капане от свръзките :wink:
LazarGanev - "Велик майстор"
нед окт 13, 2019 12:08 pmТрифон П.Трифонов написа:
Инак може да са обиди, ако кажеш, че му е малък.
Защо на времето в хлебарските магазини продавачките бяха само жени? Ами никой мъж не може да издържи дълго на постоянните въпроси от бабичките "Как е, мек ли е, мек ли е? :-D
нед окт 13, 2019 12:23 pmfilmatoplo написа:
Приятно капане от свръзките :wink:
Ми ши ги упрайш ве. Вчера 200, утре повече.
вт юли 09, 2019 12:39 pmgenaid_03 написа:
Привет, ако може колегите които имат Bboil да дадат мнение, дали са доволни и ако може да кажат как се свързва. Благодаря.
Имам и съм страшно доволен, има си приложение за телефона а самото устройство се свързва към нета на къщата и чрез него си реголирахме котето моито е Еко Спар Орион
estzvetanov - специалист
нед окт 13, 2019 11:19 amНовак64 написа:
Здравей, за камината в тази тема - може. Почти всички камини предлагани на пазара ни могат.
А можете ли да ми кажете защо инсталацията по време на работа се източва по малко през преливника на разширителния съд и как може да се разреши проблема?
[/quote]

Това е абсолютно нормално, ако си напълнил съда до горе, при нагряване водата се разширява и ненужната част изтича през преливника. Той поради тази прича се нарича преливник, защото прелива. Решението е просто да оставиш нивото на водата след като прелее. Не допълвай съда постоянно отбележи си по някакъв начин до къде стига водата, след като е прелял и истинал и гледай да не го пълниш над тази мярка иначе винаги ще ти прелива. Не можеш да се бориш с физиката. :-D
Искам да вляза в настройките, обаче ми иска сервизен код. Някой може ли да ме ориентира какъв е? Става въпрос за камина Алба 18 :?
nokoniko - специалист
пон окт 28, 2019 1:03 pmP.Karavelikov написа:
Искам да вляза в настройките, обаче ми иска сервизен код. Някой може ли да ме ориентира какъв е? Става въпрос за камина Алба 18 :?
Това съм го снимал с тази цел - :rock:
Дани11 - специалист
:prayer:

пон окт 28, 2019 2:02 pmnokoniko написа:
пон окт 28, 2019 1:03 pmP.Karavelikov написа:
Искам да вляза в настройките, обаче ми иска сервизен код. Някой може ли да ме ориентира какъв е? Става въпрос за камина Алба 18 :?
Това съм го снимал с тази цел - :rock:
пон окт 28, 2019 2:02 pmnokoniko написа:
пон окт 28, 2019 1:03 pmP.Karavelikov написа:
Искам да вляза в настройките, обаче ми иска сервизен код. Някой може ли да ме ориентира какъв е? Става въпрос за камина Алба 18 :?
Това съм го снимал с тази цел - :rock:
Благодаря за отговора! Влязох в менюто и промених настройките. В интерес на истината, ходих до дилъра и питах за кода. Гледаха ме като извънземен! Още веднъж благодаря!

Тема "Пелетни камини "EcoSpar"- настройки, мнения." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: