Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Здравейте, камината е алфа плам 21 и показа hold request, снимах но не ми позволява да кача снимката, какво означава? Благодаря предварително ако някой ми отговори.
Ивелин Петров - специалист
нед дек 08, 2019 10:31 pmvessy написа:
Здравейте, камината е алфа плам 21 и показа hold request, снимах но не ми позволява да кача снимката, какво означава? Благодаря предварително ако някой ми отговори.
Камината е достигнала и надвишила зададените параметри, т.е. изгасва, изчаква изстиване и след това се пуска отново.
пон дек 09, 2019 8:48 amИвелин Петров написа:
нед дек 08, 2019 10:31 pmvessy написа:
Здравейте, камината е алфа плам 21 и показа hold request, снимах но не ми позволява да кача снимката, какво означава? Благодаря предварително ако някой ми отговори.
Камината е достигнала и надвишила зададените параметри, т.е. изгасва, изчаква изстиване и след това се пуска отново.
Благодаря много за отговора! Тази сутрин си работи нормално за сега. Ползваме камината 3та зима, доста сме доволни, както беше настроена при гаранциония пуск не сме пипали нищо. Тази ситуация от снощи трябва ли да ме притесни с нещо? Извинявам се за невежеството ми в тази материя.
Aleksandrov68 - напреднал
пон дек 09, 2019 9:14 amvessy написа:
пон дек 09, 2019 8:48 amИвелин Петров написа:
нед дек 08, 2019 10:31 pmvessy написа:
Здравейте, камината е алфа плам 21 и показа hold request, снимах но не ми позволява да кача снимката, какво означава? Благодаря предварително ако някой ми отговори.
Камината е достигнала и надвишила зададените параметри, т.е. изгасва, изчаква изстиване и след това се пуска отново.
Благодаря много за отговора! Тази сутрин си работи нормално за сега. Ползваме камината 3та зима, доста сме доволни, както беше настроена при гаранциония пуск не сме пипали нищо. Тази ситуация от снощи трябва ли да ме притесни с нещо? Извинявам се за невежеството ми в тази материя.
Не
Колеги,някой знае ли за какво е настройката n-8-4-05 Exh-Pree Preload ? Фабрично е 1800
zaprian_demirev - напреднал
Здравейте колеги , от време на време ми свирва аларм 5 no lightin и горивната камера е преляла с пелети, като я изчистя пак заработва нормално на какво може да се дължи проблема?
Aleksandrov68 - напреднал
пон дек 09, 2019 9:10 pmmimo79 написа:
Колеги,някой знае ли за какво е настройката n-8-4-05 Exh-Pree Preload ? Фабрично е 1800
Виж на стр. 7 от темата – настройките на български на Меню 4. Иначе е обороти на вентилатора във фаза "първоначално зареждане" при палене
bmahob - майстор
вт дек 10, 2019 7:09 amzaprian_demirev написа:
Здравейте колеги , от време на време ми свирва аларм 5 no lightin и горивната камера е преляла с пелети, като я изчистя пак заработва нормално на какво може да се дължи проблема?
Голяма начална доза, прекалено силен вентилатор на фаза палене, накратко време за палене.................. на лоши пелети които да трупат пепел в кошницата и при повторно палене да я затруднява
Mask_89 - напреднал
Здравейте, Настройките са следните.
Моделира по вода, Т.на вода е 60г. Т. На въздух 27г.това е настройка differen off auto-8 градуса.и DEl-OFF AUTO-30 Mode stand-by e ON. Според тези настройки не трябва ли да изключва на 68 градуса и след 30мин. ,но изключва след като мине 61 гр. ако се задържи над 30мин.
zaprian_demirev - напреднал
вт дек 10, 2019 3:49 pmbmahob написа:
вт дек 10, 2019 7:09 amzaprian_demirev написа:
Здравейте колеги , от време на време ми свирва аларм 5 no lightin и горивната камера е преляла с пелети, като я изчистя пак заработва нормално на какво може да се дължи проблема?
Голяма начална доза, прекалено силен вентилатор на фаза палене, накратко време за палене.................. на лоши пелети които да трупат пепел в кошницата и при повторно палене да я затруднява
И на чиста кошница го направи ,коя настройка е по- вероятна, да променя нещо от предложенията ти и ти с какви параметри си аз съм със комо15 Благодаря ти.

Тема "Настройка на пелетна камина Алфа плам 21" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: