Най - вълнуващия въпрос зимно време.
remarek - специалист
Здравейте! Някой знае ли къде се намира термометъра, който измерва температурата на входящата вода? Започна да показва до 33 градуса и нагоре не измерва. А иначе изходящата вода си е топла, както преди. Миналата седмица свалях един маркуч с щуцер, който води към пресостата, за да го продухам. Имах проблеми после при слагането и е възможно да съм докоснал нещо друго.
filmatoplo - майстор
Здравейте,имам едно изписване на Аларма -Fan Failure.В инструкциите почти нищо не споменават като причина.Регистратор предполагам е хол датчика .Може ли да се изключи от някъде в менюто.Някой имал ли е такава аларма ,как сте се справили.
filmatoplo - майстор
И аз чакам помощ ,ооо-о :wink: Дали оправих камината .
Здравейте можели малко помощ за свързването на стаен термостат на камина алфа плам 21кв.
чет сеп 29, 2022 9:48 pmTodorov_M написа:
Здравейте можели малко помощ за свързването на стаен термостат на камина алфа плам 21кв.
За да го свържеш трябва да достигнеш до платката.
После да намериш нужните ти клеми- външен термостат, както се пише на английски.
Ако беше прочел книжката с упътването или pdf в нета, вероятно щеше да е по бързо, а и по лесно, от регистрация с цел въпрос.
Здравейте пиша от новия си профил тъй като стария замина с телефона :d Имам едно питане за алфа плам 15 да си кажете мнението как цапа стъклото и към какво да се насоча

Прикачен файл

B2D538B3-5D31-43EB-AC8B-0D9A970388A4.jpeg
Здравейте на всички!От началото на зимата имам проблем със шнека (поне така си мисля).Пускам я,всичко нормално.Изписва "Load Pellet" въобще не се чува да върти моторa и излиза "Failure Depreas" Бункера е изчистен,отвора от който падат пелетите - също.Пали след поне 2-3 опита.Някви идеи? :axe:
ср ное 16, 2022 7:19 pmkristinkarashkiOG написа:
Здравейте на всички!От началото на зимата имам проблем със шнека (поне така си мисля).Пускам я,всичко нормално.Изписва "Load Pellet" въобще не се чува да върти моторa и излиза "Failure Depreas" Бункера е изчистен,отвора от който падат пелетите - също.Пали след поне 2-3 опита.Някви идеи? :axe:
От вратата за краката. Малко целувки преди това, семки, пуканки....?!!


viewtopic.php?f=10&t=58412
krasi92 - майстор
То си го казва животното. В депресия е. Провери моторчето на шнека и запалката
Краси, не че ти е нужно, ма чЕти бе, да....! И чужди езици чети, ако требе, хаха!
Алармата е за липса на вакуум, в камерата.
Може да е пресостат, връзка с пресостата, повредено уплътнение на вратата.....

Е, принципно си прав- щом няма компресия, депресия ше да е, ма шнека ли я прай, запалката ли?!

Failure depress- неуспехът депресира. Ужас! Гуглев превод.

Тема "Настройка на пелетна камина Алфа плам 21" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: