Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Досега да бях я подкарал на задна гума.
Опитай и помисли за оня режим, който спомена! Вероятно трябва там да пипнеш, но само предполагам.
Не познавам менюто, а и не ми се чете в момента.
Споделям какво бих направил. Оттам, на база резултатите, няма да е далеч работата по СТ.
YordanZaykov - напреднал
съб фев 11, 2023 9:36 pmТрифон П.Трифонов написа:
Досега да бях я подкарал на задна гума.
Опитай и помисли за оня режим, който спомена! Вероятно трябва там да пипнеш, но само предполагам.
Не познавам менюто, а и не ми се чете в момента.
Споделям какво бих направил. Оттам, на база резултатите, няма да е далеч работата по СТ.

Хаха да, ще пробвам, проблема е че камината е в София, а аз в Пазарджик, в период на местене съм, тук в Пз съм със комо 21 и аз знам на нея как да го подкарам, ама на диното е друго управлението, едвам разбрах кой е параметъра :D но ще хо подкарам, ще пиша като изтествам всякаквите и щуротии. Поне вече съм сихурен, къде да вържа стайния термостат. Благодаря майсторе ;)
съб фев 11, 2023 9:44 pmYordanZaykov написа:
;)
Не съм майстор. Това е дефект на платформата.
Успех!
Тая камина ще излене пълен боклук, толкова ме е яд че я закупих, използвам комо 21 вече трета подред "зима" и до сега не е спряла да ми създава проблеми.
От днес започна да ми дава alarm 4 и бучи като хималайска мечка, не иска въобще да запали, сега пак ще трябва да занимавам с пишман техници, който ти казват дали си прочел книжката с инструкции :x :x
Тая камина ще излене пълен боклук, толкова ме е яд че я закупих, използвам комо 21 вече трета подред "зима" и до сега не е спряла да ми създава проблеми.
От днес започна да ми дава alarm 5 no lightning и бучи като хималайска мечка, не иска въобще да запали, сега пак ще трябва да занимавам с пишман техници, който ти казват дали си прочел книжката с инструкции :x :x
krys - помощник
Здравейте,
по невнимание съм изхвърлил с пепелта металната преграда, която се слага върху кошницата.
Ако някой продава или знае от къде мога да си закупя нова, че не ми се занимава да правя нова.
Камината е Алфа плам 15
Прикачен файл:
alfa.jpg
alfa.jpg (76.88 KиБ) Видяна 953 пъти
brufo - помощник
пет апр 28, 2023 12:14 pmkrys написа:
Здравейте,
по невнимание съм изхвърлил с пепелта металната преграда
Ако си намерил кажи от къде я взе моята също замина преди повече от година.
Iliyan_Mnt - помощник
Здравейте. Ползвам пелетна камина Алфа Плам 15 КВ. От Монтанско съм и тези дни нямахме ток 48 часа. Поръчах бензинов генератор, но след това се сетих, че камината може да не работи с него. Генератора не е инверторен, но в описанието се твърди, че работи с печки и помпи с автоматично регулиране на напрежението. Някой ползва ли камината успешно с бензинов генератор и какъв? Този, който поръчах е следния:

https://raidermashini.com/RAIDER-RD-GG0 ... 0%BE%D1%80
вт ное 28, 2023 9:14 amIliyan_Mnt написа:
Здравейте. Ползвам пелетна камина Алфа Плам 15 КВ. От Монтанско съм и тези дни нямахме ток 48 часа. Поръчах бензинов генератор, но след това се сетих, че камината може да не работи с него. Генератора не е инверторен, но в описанието се твърди, че работи с печки и помпи с автоматично регулиране на напрежението. Някой ползва ли камината успешно с бензинов генератор и какъв? Този, който поръчах е следния:

https://raidermashini.com/RAIDER-RD-GG0 ... 0%BE%D1%80
Може ли линк, с упоменатото описание?
В този не виждам такова твърдение.

Тема "Настройка на пелетна камина Алфа плам 21" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: