Най - вълнуващия въпрос зимно време.
ср яну 22, 2020 8:04 pmRRT написа:
А на 1ва има ли въобще пламък?
На 1 изобщо не включва в моя случай.
Здравейте. Бихте ли споделили опит /вашия и на познати или приятели/ как най чисто да се почисти комо 21 говоря за почистване на отворите над горивната камера страните на горивна камера и т н аз ги почиствам с телена четка но се вдига страшно много пепелак/сажди ситни финни и полепват навсякъде.
zaprian_demirev - напреднал
За пореден път аларм 5 no ligtining,но досга горивната пота препълваше,а сега беше напълно чиста,някакви идей?
пет яну 24, 2020 3:52 pmzaprian_demirev написа:
За пореден път аларм 5 no ligtining,но досга горивната пота препълваше,а сега беше напълно чиста,някакви идей?
Изчисти камината основно и пробвай пак ако пак изпише no lighting може да е изгоряла запалката. И все пак може и др. Да е причината.
Restaurant - напреднал
пет яну 24, 2020 10:57 amКойчо Филипов написа:
Здравейте. Бихте ли споделили опит /вашия и на познати или приятели/ как най чисто да се почисти комо 21 говоря за почистване на отворите над горивната камера страните на горивна камера и т н аз ги почиствам с телена четка но се вдига страшно много пепелак/сажди ситни финни и полепват навсякъде.
Здравей! Аз я чистя като в клипа( с прахосмукачката) и нямам пепел и сажди, много е чисто :)
Restaurant написа:
пет яну 24, 2020 10:57 amКойчо Филипов написа:
Здравейте. Бихте ли споделили опит /вашия и на познати или приятели/ как най чисто да се почисти комо 21 говоря за почистване на отворите над горивната камера страните на горивна камера и т н аз ги почиствам с телена четка но се вдига страшно много пепелак/сажди ситни финни и полепват навсякъде.
Здравей! Аз я чистя като в клипа( с прахосмукачката) и нямам пепел и сажди, много е чисто :)
пет яну 24, 2020 3:52 pmzaprian_demirev написа:

Да и аз така я чистя но при мен се получават много сажди не знам дали е от пелетите пепелта е черна особенно в бункера с крилчатите гайки много финна и черна.
bmahob - майстор
Махни го колегата има си сажди и и горе и долната ревизия, само в пепелника са сиво кафяви и пухкави :-D
kaptagona - специалист
Failure depres изписа и не иска да запали. Маркучлето не беше задръстено но в жигльорчето имаше малко. С една игла пробутах навътре и после с маркуча духнах. Запали от раз но дано да е бил това проблема. :partyman: :rock:
kaptagona - специалист
Сега работи ама отдолу на дисплея пише max smoke. Това от какво може да е.

Тема "Настройка на пелетна камина Алфа плам 21" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: