Най - вълнуващия въпрос зимно време.
bmahob - майстор
вт юни 01, 2021 12:44 pmfilmatoplo написа:
Благодаря Трифонов ,освен това си припомних и къде в менюто се активира този изход .Влиза се в меню 4 ,в mode stend by и там се активира с число 3 .Остава да го приложа .Между временно ако греша да ме поправяте.на 12ти идват чехите. :wink:
Да така е :)
ср юни 02, 2021 4:03 pmbmahob написа:
вт юни 01, 2021 12:44 pmfilmatoplo написа:
Благодаря Трифонов ,освен това си припомних и къде в менюто се активира този изход .Влиза се в меню 4 ,в mode stend by и там се активира с число 3 .Остава да го приложа .Между временно ако греша да ме поправяте.на 12ти идват чехите. :wink:
Да така е :)
Нье, по скоро е вход, освен ако не говориш за чехкините, в което се съмнявам.
ky-kyy - майстор
Аве наште - Варна, морето, сините вълни, вятъра в косите, голите чехкини....У дома месец стана кога климатиците духат студено, вие още тия с тия пелетарници се занимавате :? Няма ли Коледа, няма 1 юни, няма Джулай, няма 9 септември за вас, бре :axe:
ср юни 02, 2021 6:49 pmky-kyy написа:
Аве наште - Варна, морето, сините вълни, вятъра в косите, голите чехкини....У дома месец стана кога климатиците духат студено, вие още тия с тия пелетарници се занимавате :? Няма ли Коледа, няма 1 юни, няма Джулай, няма 9 септември за вас, бре :axe:
Има ве, сичко има, ма Люпка няма милост- съобщава само хладна прогноза.
У дома е малко над 18 градуса и съм на път да му драсна копчето.
Хладно и влажно е, супер за лов на охлюви.
Заповядай оттатъчи!
filmatoplo - майстор
Котлето и бойлера са в котелното ,ама как са вади 10 секционен Виадрус ,че ново котле да му легне на местото. :wink:
ср юни 02, 2021 7:27 pmfilmatoplo написа:
Котлето и бойлера са в котелното ,ама как са вади 10 секционен Виадрус ,че ново котле да му легне на местото. :wink:
Ти ли питаш?!!!
Миналата седмица, комшия си купил камина 18ка и събира маалата да я носим по стълбите, та у двора, та у къщата.
Той малко са наранил и стреснат един, та дочаках още един и я метнахме с количката нагоре. Аз отдолу, като най як да дигам, те двамата отпреде дърпат.
Голям смях!!! Накрая им я изсипах направо до тръбите. Даже не запомних марката, ядосан от несъответствието с квадратурата. Някакъв Стар беше, ама...за уж 90 квадрата, ама сигурно и с градинката отпреде, барабар с гаража и стаичката за дърва/пелети.
Слаботелесните много ма дразнят. Не знам що, ама сигурно щото имам физически комплекси и несъответствие с визията- не остава добра сянка след мене.
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на ср юни 02, 2021 7:49 pm, променено общо 1 път.
ky-kyy - майстор
ср юни 02, 2021 7:18 pmТрифон П.Трифонов написа:

Има ве, сичко има, ма Люпка няма милост- съобщава само хладна прогноза.
У дома е малко над 18 градуса и съм на път да му драсна копчето.
Хладно и влажно е, супер за лов на охлюви.
Заповядай оттатъчи!
Не знам приятел, не знам, кво да ти кажа....Ама тва съзнателно, да се затормозява човек, че и да си плаща за това.....Не знам...Не знам, кво да кажа и за тия, дето от тенекии си правят дом, че и се хвалят даже. А найбедата част на човечеството живее в тенекиени къщи, ама поне почти безплатно си ги коват...Най-бедните, не ядат и нормален хляб, а некви семена стриват, дето и животните не ги ядат, ама тия си плащат, че и се хвалят...Накъде отива тоя свят, не зна, не знам....
Охлюви се ядат, докато не излязат змиите и гущерите. Това го знам от стар човек- Българин. Иначе ставаш "френски мъж" . Каза друга дума, ама ще ме цензурира филтъра, та затва по-така, А тогава още не знаехме що е тва джендър, затва френски мъж :)
ср юни 02, 2021 7:48 pmky-kyy написа:
:)
Въйййй, па си фанал към Марс, ма щом ти аресва...!!!
...и задължително с мезе, ей!!! Наздраве!
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на ср юни 02, 2021 7:54 pm, променено общо 1 път.
ky-kyy - майстор
ср юни 02, 2021 7:50 pmТрифон П.Трифонов написа:

Са, недей ги яж тия охлюви. Послушай ме :)
ср юни 02, 2021 7:51 pmky-kyy написа:
ср юни 02, 2021 7:50 pmТрифон П.Трифонов написа:

Са, недей ги яж тия охлюви. Послушай ме :)
Да ве, обещавам ти, щото е откровен спам и хич не е по темата. Ама после, като сменя раздела....
Още не съм видял влечуги- то може и от захлаждането да е.

Тема "Настройка на пелетна камина Алфа плам 21" | Включи се в дискусията:

Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: