• 1
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 219
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
bmahob - майстор
вт ное 13, 2018 8:13 pmkaptagona написа:
вт ное 13, 2018 8:06 pmbmahob написа:
вт ное 13, 2018 7:08 pmkaptagona написа:

Да не си намалил много подаването?

по бавно загрява и подържа по ниска температура на водата.
кое подаване. лоад пелет го върнах на 00.
На всяка степен какви са ти стойностите?
kaptagona - специалист
сега е на 1ва.95 градуса 1300 оборота.това като задържам бутон2 натиснат.56 градуса на водата.
bmahob - майстор
вт ное 13, 2018 8:45 pmkaptagona написа:
сега е на 1ва.95 градуса 1300 оборота.това като задържам бутон2 натиснат.56 градуса на водата.
Ама ти я сложи на авто тя ще си свали на първа като огреее..
Напиши ми coclepower
1-
2-
3.....
kaptagona - специалист
време за работа на мотора на шнека за пелети във фаза на горене на 1 ва степен-1.2 2ра-1.9 3та-2.5 4та-3.2 5та-3.8 това си е заводско. тука не съм пипал нищо.
Kalinski88 - помощник
Понеже въпроса ми остана на предната страница да попитам пак ☺ как се променя степента на водната помпа ? Сигурно тъп въпрос за Вас , но сефте ползвам котел с вградена помпа (комо компакт 23) #-o
ср ное 14, 2018 12:48 pmKalinski88 написа:
Понеже въпроса ми остана на предната страница да попитам пак ☺ как се променя степента на водната помпа ? Сигурно тъп въпрос за Вас , но сефте ползвам котел с вградена помпа (комо компакт 23) #-o
Ако е само за помпата, на капака има ключе, дето се щрака надясно и наляво, с две или по вероятно, с три позиции. Степените нарастват по часовниковата стрелка.
Мноо яко го обясних, ама като видиш помпата, ши ти стани ощи по ясно.Комо не отбирам.
Инак, от Комо не отбирам.
bmahob - майстор
ср ное 14, 2018 12:48 pmKalinski88 написа:
Понеже въпроса ми остана на предната страница да попитам пак ☺ как се променя степента на водната помпа ? Сигурно тъп въпрос за Вас , но сефте ползвам котел с вградена помпа (комо компакт 23) #-o
На коммото има капак от ляво кръгъл с 4 винта от там се сменя за да не махаш целия капак, на компакта съм писал че не знам как е ,снимай ми я и мога да помисля, предполагам пак е от там, щото със коммото са почти еднакви. Моята помпа е Вило в оста има прорез който с монето го местя на желаната степен /степените са гравирани отстрани :-D
bmahob - майстор
ср ное 14, 2018 7:29 amkaptagona написа:
време за работа на мотора на шнека за пелети във фаза на горене на 1 ва степен-1.2 2ра-1.9 3та-2.5 4та-3.2 5та-3.8 това си е заводско. тука не съм пипал нищо.
Колко квадрата топлиш/къща , апартамент?, изолация имаш ли, особено на таваните, термоглави каза че имаш....
kaptagona - специалист
ср ное 14, 2018 6:03 pmbmahob написа:
ср ное 14, 2018 7:29 amkaptagona написа:
време за работа на мотора на шнека за пелети във фаза на горене на 1 ва степен-1.2 2ра-1.9 3та-2.5 4та-3.2 5та-3.8 това си е заводско. тука не съм пипал нищо.
Колко квадрата топлиш/къща , апартамент?, изолация имаш ли, особено на таваните, термоглави каза че имаш....
1ви етаж от къща 80 квадрата. пвц дограма и външна изолация.
bmahob - майстор
На таваните? Ако е не топлиш комшията, аз направих същата грешка, само че съм на втори етаж и само аз имам достъп до тавана, и я поправих частично за сега като постлах вата на кръст на места, на други залепих фибран ми...... усеща се разлика. Идеята остави я на Авто тя ще си свали като се затопли, така ще ти е по икономично и комфортно, отколкото ти да я караш на първа, хем няма да топли хем пак ще си харчи
  • 1
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 219

Тема "Настройка на пелетна камина Алфа плам 21" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: