• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 219
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
kaptagona написа:
или да я запаля при темп. на вода 60градуса на стая20градуса на 5та степен мощност ида я оставя така. тя като ги достигне тия параметри би трябвало тръгва и спира сама. или не е така.
Така е, пали щом е само за пробата и пиши!
kaptagona - специалист
Палих я и работи към 1 час.Стигна 60градуса на водата и намали на 1 степен но си продължи да работи без да изгасне.Може би трябваше да изчакам но я изгасих. Дали е така ще видим другия месец.
bmahob - майстор
Колега погледна ли ръководството на БГ което качих!?!?!?! Прочети и инструкциите! Трябва да си спомня от менюто главното имаше стенд бай режим трябва да е на ON , ако е OFF няма да гасне
kaptagona - специалист
проблема е че не съм много в час и трудно влизам в менюто. а ме е страх да барам че ако объркам нещо да не стане беля. :weedman:
kaptagona - специалист
как да вляза в стенд бай режима.много ми е мътно. #-o
kaptagona - специалист
Внимание; препоръчваме режима стенд бай в меню 04 да остане с фабрични настройки. Какво ще рече това.Аз го направих ON. Мойта е алфа плам15 ако това има значение.
diqn88 - специалист
Здравейте, отново единия проблем го реших след като си намалих вентилатора, а сега искам да попитам за бойлера, как е най добре са се направи когато спре камината и той да се затваря за да не изтива докато въртинпмпата. Приемам предложения
van78 - напреднал
Здравейте,и аз се сдобих с алфаплам commo 15, все още не съм я палил но искам да се подготвя предварително за настройването на камината , но снимките с настройките са изтрити или аз немога да ги отворя.Имам и една пелетна камина на Давинчи но там всичко е много по-различно. Ако може някой да ги кочи отново ще съм му много благодарен.
kaptagona - специалист
Днес запалих камината алфа плам15. Настройх я така темп.вода 60градуса на въздух 25. Почна от 5та степен свали 4 3 2 1 и изписа work modulat.И сега държи 56 градуса и повече не може да вдигне.Така ли трябва или ще трябват настройки.Работи вече 3часа.Като в меню 4 съм задал ON. Друго не съм пипал защото и не разбирам.
kaptagona - специалист
Дали не трябва да вдигна темп.на въздух на 40 градуса.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 219

Тема "Настройка на пелетна камина Алфа плам 21" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: