• 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 219
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
Моята помпа се включва на 40 гр ,това при всеки е различно ,аз нямам конденз но при други се появява .
bmahob - майстор
Аз съм я запаалил от сутринта 9'00 сега се прибрах ..... един чувал. Термоглавите в спаалнята са на 3'5 в коридора на 3 ,в банята на 4'2 някъде, в гаардеробната нямам , в хола 4'4 задал съм 61гр. Тя е вдигнала 68_69гр в модулация изключил съм stand by режима, в хола е 27гр :-D
kaptagona - специалист
на моята като и задам 60 градуса повече не вдига.
bmahob - майстор
Изалоция имаше ли, сега досипах чувал и по скоро съм изгорил под 1 чувал днес. Излязох за час два връщам се 72гр и вкл. Стенд бай
kaptagona - специалист
имам изолация и дограма.но като и задам 60градуса тя сваля на work modulat и почва 59-60 59-60 59-60 и така.никога не надкачва зададената темп. на стаята или на водата.
bmahob - майстор
Пусни ми какви са ти стойностите от 1-5 степен и каква ти беше камината 21кв или 18, също така и въздуха?
kaptagona - специалист
bmahob написа:
Пусни ми какви са ти стойностите от 1-5 степен и каква ти беше камината 21кв или 18, също така и въздуха?
камината е 15 киловата алфа плам комо 15.но как да ти пусна стойностите незнам.всичко си е заводско не съм барал нищо.
bmahob - майстор
Трябва да видим колко кв е на първа за да разберем coclea power 1 колко ти дава
kaptagona - специалист
bmahob написа:
Трябва да видим колко кв е на първа за да разберем coclea power 1 колко ти дава
какво е coclea power1 и как да видя колко киловата е на 1ва.
filmatoplo - майстор
От една страна е добре да не надхвърля зададената ,щото ако гасне и пак пали по лошо .
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 219

Тема "Настройка на пелетна камина Алфа плам 21" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: