• 1
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 219
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Restaurant - напреднал
Здравейте! Преди време намерих една гайка под кошницата където горят пелетите и тогава писах в темата и се разбра, че тя е от лопатката за почистване. Тогава разбрах, че те са две гайки които я държат, но днес намерих още една(същата) и мисля че е втората. Въпросът ми е може ли така да работи камината? Без да почиствам горе или да звъня на магазина от който я купих?Благодаря :)

Прикачен файл

20190217_144304.jpg

Прикачен файл

20190217_144502.jpg
bmahob - майстор
Може и да искара ма по добре с нея, звънни в сервиза да видим ко що кажат, инак си е доста разглабяне за насред сезона......
Restaurant - напреднал
Здравейте! Благодаря за бързият отговор bmahob, но реших да се опитам да снимам преди да звъна на фирмата и това е резултата е на снимката. Сега огледах всичко в горивната камера и немога да разбера от къде са. Според мен всичко е нормално. Така че започвам умуването от начало. Печката си работи. Благодаря за отзивчивостта :)

Прикачен файл

20190217_181822.jpg
bmahob - майстор
Шах с пешката остава варианта с пелетите
burner - специалист
А също и майсторите да са забравили гайките при сглобяването и при ръчкането след време да са паднали.
bmahob - майстор
сетих се и за друго на капака отгоре на тухлените плочи също има такива гайки https://static.elitesecurity.org/upload ... 133215.jpg
Restaurant - напреднал
Здравейте! Благодаря Ви! Мисля ще bmahob сме на едно мнение, защото днес разглеждах сръбският форум и видях подобна снимка. Мисля, че няма друго място от къде да са. За момента работи нормално(вече 3-4 дни). Според вас да изчакам ли да се постопли или ще стане късно и проблема ще се задълбочи? Благодаря за бързите отговори!

Прикачен файл

20190218_193822.jpg
bmahob - майстор
не вярвам да се задълбочи перкай смело и на пролет разглабяне
Благодаря за отговора. Камината има ли опция след достигане на температура на въздуха или водата да се изгаси сама и след това да се запали. Каква в функцията на настройка 8-6-28 и 8-4-7?
Restaurant - напреднал
вт фев 19, 2019 10:34 ambmahob написа:
не вярвам да се задълбочи перкай смело и на пролет разглабяне
Благодаря! =D> Така ще направя. Като гледам снимките от сръбският форум, май не съм едиственият. Колегите от техният форум имат снимки с липсващи гайки. По специанло "Miruda" той направо я " разкостил" . Направил е подробни снимки и клипчета. Още ведъж благодаря. Лека вечер!
  • 1
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 219

Тема "Настройка на пелетна камина Алфа плам 21" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: