• 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 219
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
kaptagona - специалист
filmatoplo написа:
От една страна е добре да не надхвърля зададената ,щото ако гасне и пак пали по лошо .
независимо дали е на стайна или на водата достига зададената и почва да я подържа без да качва и градус нагоре.
kaptagona - специалист
bmahob написа:
Ми знаачи си супер
тва значи да не барам нищо ли.
andy_forresite - майстор
От разговора ви съдя че печката ти е паснала идеално. Нищо не пипай.
На първа серийно са с 1,2 кг/час, което е около 3,5 кв към водната риза и 1,3 от излъчване.
filmatoplo - майстор
Напипала е златната среда и си крета .
kaptagona - специалист
явно съм изкарал късмет защото и без това не мога да вляза в настройките.
kaptagona - специалист
не съм толко за икономия на пелети а да работи ефективно.защото 2 или 3 тона не е проблем 300лева. аз съм заредил 2 де.
kaptagona - специалист
сега в момента е на 60 на водата и 27 на въздуха.работи от 18.00 часа и държи 59 на водата и 25 на въздуха където е тя.
nokoniko - специалист
kaptagona написа:
сега в момента е на 60 на водата и 27 на въздуха.работи от 18.00 часа и държи 59 на водата и 25 на въздуха където е тя.
Супер си, но какво отопляваш като квадратура.
kaptagona - специалист
кухня където е печката 9 кв. хол 20кв. детска 10кв. спалня 12кв. коридор 7кв.лира в банята.+80литра боилер. като всички врати са отворени.в хола са два радиатора единия с термоглава на 3 която затваря като поработи малко.в спалнята и детската са по един радиатор. в кухнята няма радиатор и лирата . това е общо взето. радиаторите са панелни 1,60 на 60 см.
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 219

Тема "Настройка на пелетна камина Алфа плам 21" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: