• 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 219
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
bmahob - майстор
Това след колко дни горене
kaptagona - специалист
днеска е третия ден. но тя почва още след 4-5 час да почернява по малко.
bmahob - майстор
Ама ти нямаш грам черно, поне аз така виждам щото се отразява от светлината :shock: :? мамк* му що само на мене ми челни по този начин стъклото :x
kaptagona - специалист
тва в двата края е черно. дето е като буквата V. ЗАБРАВИХ ДА КАЖА ЧЕ АЗ СЪМ В ДВА КОМИНА. ако има значение.
kaptagona - специалист
а и предполагам че ако я барне някои като вас дето разбира ще се подобри още повече.аз не съм барал нито въздух нито вентилатори нищо. само лоад пелет на -3 но после си ги върнах на 0.защото нали писахте че е на тъмно.
bmahob - майстор
kaptagona написа:
тва в двата края е черно. дето е като буквата V. ЗАБРАВИХ ДА КАЖА ЧЕ АЗ СЪМ В ДВА КОМИНА. ако има значение.
кАК ТАКА ВЪВ ДВА???????
kaptagona - специалист
предишната печка ми беше на дърва с водна риза . и нямаше тяга затова пробих и съседния комин.и сега използвам и двете дупки.и като правих ремонт си измазах стената и сложих само една розетка. сега със кюнци 120мм. си използвам и двете дупки.
bmahob - майстор
ХА ти с двуцевка освет и аз да си направя така :-D
kaptagona - специалист
ако имаш възможност. но незнам дали не става прекалено голяма тягата.и дали има значение за камината. на онази с дървата вършеше чудна работа.
bmahob - майстор
kaptagona написа:
ако имаш възможност. но незнам дали не става прекалено голяма тягата.и дали има значение за камината. на онази с дървата вършеше чудна работа.
Можеш ли да ми снимаш как си го направил :drinkers:
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 219

Тема "Настройка на пелетна камина Алфа плам 21" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: