Най - вълнуващия въпрос зимно време.
krasdim - помощник
Здравейте колеги , имам посочената горелка с чугунен котел "Фероли" от 5 години. Нямам проблеми с горелката и котела , но искам да си сменя контролера с "натурелските". Намеренията ми са да си купя последния модел контролер с цветния дисплей. Въпроса ми е има ли някой от гр.Варна , който да стори това и да направи настройките срещу съответното заплащане естествено.
filmatoplo - майстор
Във Варна няма ли кой ,да я направи .
krasdim - помощник
Това се питам и аз , но за сега отговор не намирам.
Varnap5 - специалист
В момента правя моя със аъштото управление.Когато приключа - 3-4 дни.мога да дойда.дай си номера
LazarGanev - "Велик майстор"
Не знам кой ви зарибява с тоя котел и горелка - той котела има много по-голяма нужда от тунинг, че всичко заминава в комина, но много малко са възможностите. Ама човек се лъжбе заради втората вратичка предполагам или заради факта, че "чугунът е вечен" (както и мъките на неговите притежатели) :)
пон ное 05, 2018 11:21 pmVarnap5 написа:
В момента правя моя със аъштото управление.Когато приключа - 3-4 дни.мога да дойда.дай си номера
Колко струва контролера Натурела?Монтирахте ли го вече на горелката ?Аз имам проблем с моята горелка:При вкл.ветилира без да изпълнява програмата по нататък и после дава грешка F06-лампата за авария не светва.Проверих връзките към преобразователя на налягане,даже го смених.Без успех.Ако можеш помогни.ПП-пробвах и с нов контролер.
пон ное 05, 2018 11:21 pmVarnap5 написа:
В момента правя моя със аъштото управление.Когато приключа - 3-4 дни.мога да дойда.дай си номера
Две години ако е чакал, 3–4 дена колко й то?
Varnap5 - специалист
Здравейте.Извинявам се за това че не съм писал.Приключих отдавна със монтажа на горелката и ъправлението.
Всичко си работи перектно ъс изключение на вентилатора за изгорели газове.Наложи ми се да купя нов който ми излезе солено защото се оказа че комина ми е бил далеч от добре теглещите.Другото което ме подразни във цялата работа е че запалката е изгоряла за една зима.Така и не взех нова.
Тази година пробвах черупки от бадем и лешник-не съм доволен.Много голям обемза никакви килограми.Когато свършиха заредих костилки от маслини.Идеално гориво са стига да не са мокри.Основната платка на натурела е 200лв.Тази година сменях по моя вина.Нямам спомен за дисплеите и модулите за WIFI.По телефона хората си казват цените без да овъртат.

Тема "Монтаж на контролер Натурела на Ferroli sun p7." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: