• 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 19
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Ping Pong - напреднал
ами ходих му на крака да я видя.С мятам че този форум е да си помогнем един на друг с мнения а не да се рекламира или плюе по нещо
bedamusa написа:
поисках да отида да видя горелката на място откза ми защото била като останалите ако съм виждал горелка и тази била същата.
Вероятно Пиг-Понг е привилегирован. Ашколсун!
В същото време, след като и тази била същата, предната не му вършела работа.
Някой яко си плете кълчищата.
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на чет яну 19, 2017 7:03 pm, променено общо 1 път.
Ping Pong - напреднал
По скоро съм бил първият досадник :?
Ping Pong написа:
По скоро съм бил първият досадник :?
Направете го, по нормалният начин, или си наемайте маркетсъветник!
За мен темата е много полезна.
шоп - майстор
шоп написа:
Горлеката не е лоша. Не я познавам реално, но като параметри е по-добра от Грейко. Ако и цената бе по конкурентна щеще да е супер. Определено маркетинга и рекламата на тази фирма куцат. Има още много да учат и да си плащат :-)

Пинг Понг, какъв обрат?
никога не съм плюл тази горелка. Напротив още в шестото мнение в темата съм я похвалил:-)

не ми харесва начина по който се предлага тук във форум :cool:
Ping Pong - напреднал
Да прав си ама вие набедихте мене и още едни господа дето не ги познавам и силно се надявам че и те като мен не са свързани с горелките. За мене беше интересно да науча нещо повече за тази горелка.А това че видях темата и се регистрирах беше смъртният ми грях.ОТ 5 години чета този форум и до сега не сам се регистрирал.За което се извинявам на всички във форума :partyman:
payov - специалист
от Ping Pong » чет яну 19, 2017 7:23 pm
Re: Отзиви за пелетна горелка РМ 30
Да прав си ама вие набедихте мене и още едни господа дето не ги познавам и силно се надявам че и те като мен не са свързани с горелките. За мене беше интересно да науча нещо повече за тази горелка.А това че видях темата и се регистрирах беше смъртният ми грях.ОТ 5 години чета този форум и до сега не сам се регистрирал.За което се извинявам на всички във форума :partyman:а


Здравей, колега по съдба! С тези твои думи направо ми напълни душата! И аз като теб до скоро само четях във форумите, но не намирах отговор, който да ми реши проблема. Тогава реших аз да отправя въпроса към вече ползващите горелката. Регистрирах се, за което съжалих в началото, защото за малко не бях линчуван. Но като видях, че има и други интересуващи се като мен и теб, оплювани по темата и набеждавани в реклама, продължих да я следя с интерес. Незнам от коя част на България си, но ще се радвам, ако имаш път към Бургас да се отбиеш и лично да видиш чудото, за което разпитвам толкова разпалено. Ако и ти проявяваш интерес да обменим личен опит, пиши ми на лични. Живея на 200 м от морето и независимо от сезона приемам гости.
Почерпката е от мен!
Ping Pong - напреднал
Благодаря за поканата колега, но май само лятото ми се случва да идвам по вашият край.Живот и здраве може пък да ни се пресекат пътищата.
m.eit - специалист
Ping Pong написа:
По скоро съм бил първият досадник :?
То и мен ще ме набедят че правя реклама на тази горелка,но взимай я смело ,братчеда от октомври е с тази горелка и е много доволен.Вярно ползва я с хубави пелети,не я е пробвал със слънчогледови .Отоплява три етажна къща с обща площ 270 м.кв.,с много добра изолация,със три чувала и полвина на денонощие средно сега във студените дни.За да не ме набедят че съм рекламно лице,до ден два ще я снимам неговата и ще кача снимки! То това ми е първи пост,след регистрацията. ..За сведение на специалистите днес, утре лично на мен ще си монтирам горелка B-Max.До 10 дена ще кача настройките които ме устройват,разход и така нататък! Ако ме питат защо съм избрал B-Max-Получих много добра цена на горелката,а има добър контролер за настройките и други опции.
m.eit - специалист
[quote="Gpoint1"]И аз случайно попаднах на темата, като търсех решение на проблема с горелката.
Историята е следната:
Аз и двама приятели Мариян и Владислав си закупихме въпросната горелка за да топлим офиса.
Още на 2 ден блокира механичното почистване и от фирмата обвиниха пелетите, че са имали камъни.



И според мен лъжеш безсрамно,все пак производителя дава 2 годишна пълна гаранция на горелката,не като другите 3 месеца на запалката,горивната камера и т.н. Така че е добре да качиш снимки за да не си голословен! При положение че не реагираш то мисията ти е ясна.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 19

Тема "Отзиви за пелетна горелка РМ 30" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: