• 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
payov - специалист
phantom, благодаря ти незнам дали е интересен но за мен е компактен и ефикасен.
payov - специалист
Здравейте,изкам да споделя с колеги които се отопляват с ОПОП котли че на моя ОПОП 30kw му направих един отвор между 1 и 2 камера. По този начин в 1 камера не остава пушек и не е проблем като се отвори горната вратичка.
ср ное 27, 2019 8:22 ampayov написа:
Така не си ли направил нещо като байпас?
Снимай и покажи!
payov - специалист
За много години на всички, живи и здрави бъдете и на всеки с каквото можете помогнете. Трифоне, не съм правил байпас, само отвор да не задържа пушек.
payov - специалист
Здравейте, колеги! Аз да спомена, че моя котел има нов тунинг. Обади ми се г-н Пеци Петков, от когото закупих горелката и ме посъветва какво да направя. Разхода на пелети падна, а горелката си работи безупречно, сама се почиства и никакви ядове.
Мога само да му благодаря от сърце и да е жив и здрав и да помага и на други като мен!
Поздрав!
съб фев 08, 2020 5:54 pmpayov написа:
Здравейте, колеги! Аз да спомена, че моя котел има нов тунинг. Обади ми се г-н Пеци Петков, от когото закупих горелката и ме посъветва какво да направя. Разхода на пелети падна, а горелката си работи безупречно, сама се почиства и никакви ядове.
Мога само да му благодаря от сърце и да е жив и здрав и да помага и на други като мен!
Поздрав!
Давай тука тунинг на Пеци!
payov - специалист
Стойте си у дома на топло и бъдете здрави.
вт мар 24, 2020 9:04 pmpayov написа:
Стойте си у дома на топло и бъдете здрави.
Ти на горното не реагира, аз са надявах да си попелетим, пък то....
Се едно и също.
Здравейте.. Аз съм ползватеп на горелка РМ30 от м.октомври т.г. Първо - за цената. Първоначално се спрях на ГРЕЙКО. 2300 плюс 300 лв монтаж. РМ30 - 2200 лв всичко. След като започнах отопление началото на този месец - оценка за РМ30 - отлична. Идва преди всичко от нацина на самопочистването. То става с включване периодично такова 1 път на денонощие /с изкл. горене/ и при всяко изключване и включване. То става с механично движение назад на две скари в долната час на горивната камера. След такова почистване, камерата все едно не е работила. Освен това, свързаната към вътрешния шнек механична бъркалка допринася за абсолйтно пълно изгаряне на пелетите. За сведение, погледнете клипа на ГРЕЙКО. По крайщата на гор.камера натрупан шлак, пепел и недоизгоряли пелети. За другото, ръководството и управлението, е обяснено много достъпно. Може да работи като климатик, само добавяш пелети. Имаш настройки за различни видове пелети и при смяна да се връщаш на на същия вид.
Димитър Димов - специалист
=D>
Последна промяна от Димитър Димов на нед окт 10, 2021 11:28 am, променено общо 1 път.
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19

Тема "Отзиви за пелетна горелка РМ 30" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: