• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
payov - специалист
Здравей те , ще ми се да сменя Черноморските въглища с пелети но котела ми е правен/нестандартен/ . Като гледам най лесно ще ми е да монтирам пелетна горелка РМ 30,може ли да ми пишете нещо за качествата на тази горелка. Ще ви бъда мого признателен на Всички които пишете за и против.
gnt69 - майстор
payov написа:
Здравей те , ще ми се да сменя Черноморските въглища с пелети но котела ми е правен/нестандартен/ . Като гледам най лесно ще ми е да монтирам пелетна горелка РМ 30,може ли да ми пишете нещо за качествата на тази горелка. Ще ви бъда мого признателен на Всички които пишете за и против.
Какой туй животно колега. Даже гугала не го познава. :partyman:
payov - специалист
Извинявам се ,пелетна горелка РМ 30 КОМПАКТ
gnt69 - майстор
Изглежда добре, но как се държи тука във форума никой не е писал за нея. Аз съм с Грейко горя евтини слънчогледови евтини пелети. Тая пише че горяла нискокачествени пелети ама за слънчогледови нищо не пише. Ако има производител на слънчогледови пелети около тебе вземай Грейко. Ако все пак си се навил за тая горелка виж някой в твоя регион със същата и виж как са отзивите като разход, проблеми и т.н. Котела също е важен трябва да е поне триходов. :partyman:
шоп - майстор
Горлеката не е лоша. Не я познавам реално, но като параметри е по-добра от Грейко. Ако и цената бе по конкурентна щеще да е супер. Определено маркетинга и рекламата на тази фирма куцат. Има още много да учат и да си плащат :-)
gnt69 - майстор
шоп написа:
Горлеката не е лоша. Не я познавам реално, но като параметри е по-добра от Грейко. Ако и цената бе по конкурентна щеще да е супер. Определено маркетинга и рекламата на тази фирма куцат. Има още много да учат и да си плащат :-)
И ползватели няма, откъде разбра че е по добра. По разхода който не са споменали или по минималната мощност. Той и торча 3-30 ама топли само него си на 3. Аз от Грейко не съм чул някой да е недоволен. Само тия дето нямат са недоволни. А забравих има няколко ама те проблемите им в инсталациите и котлите. Никой не се оплаква че не му гори, гасне или се затлачва.
Тия гледам чак ги е досрамяло да напишат от къде са. Само един GSM. :partyman:
payov - специалист
Искам да ви кажа че вратичките на моя котел са 300/180 и няма как да монтирам вътрешния фланец на Грейкото,а имам приятел в Първенец който е с Грейко и е много доволен и отоплява доло горе като мойта площ.
шоп - майстор
gnt69 написа:
шоп написа:
Горлеката не е лоша. Не я познавам реално, но като параметри е по-добра от Грейко. Ако и цената бе по конкурентна щеще да е супер. Определено маркетинга и рекламата на тази фирма куцат. Има още много да учат и да си плащат :-)
И ползватели няма, откъде разбра че е по добра. По разхода който не са споменали или по минималната мощност. Той и торча 3-30 ама топли само него си на 3. Аз от Грейко не съм чул някой да е недоволен. Само тия дето нямат са недоволни. А забравих има няколко ама те проблемите им в инсталациите и котлите. Никой не се оплаква че не му гори, гасне или се затлачва.
Тия гледам чак ги е досрамяло да напишат от къде са. Само един GSM. :partyman:
Това, че в един затворен кръг от потребители ( наречен форум ) има 4-5 велики майстори, които рекламират явно или скрито продукти от които получават най-големи % комисионна или директно пари за реклама не означава автоматично, че дадена горелка е най-великата:-) Наличнието на 10-20 активно пишещи доволни ползватели на същата горелка също нищо не означава.
Без да се занимавам активно и профи с отопление в Бг има доста голям избор, но за съжаление бих казал с картелни цени.

Както виждаш написах, че не познавам реално горелката, но от написананото е по-добра защото:
има механично самопочистване ( тези горелки по принцип струват около 3000лв)
има бъркалка
опция за управление от GSM
наличие на 4 степени
управление Натурела ( не е никак лошо)

не продавам, не купува, просто размишлаявам.
gnt69 - майстор
payov написа:
Искам да ви кажа че вратичките на моя котел са 300/180 и няма как да монтирам вътрешния фланец на Грейкото,а имам приятел в Първенец който е с Грейко и е много доволен и отоплява доло горе като мойта площ.
Я виж тука има размери.
http://www.greyko.com/?page_id=5572
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19

Тема "Отзиви за пелетна горелка РМ 30" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: