Най - вълнуващия въпрос зимно време.
maistora1965 - специалист
Някои да е чувал или ползвал биовъглищни пелети.Случаино попаднах на информация за тях произвежда ги Булминерал не знам завод ли е фабрика ли е.Завода е някъде около Аксаково мисля че има агенти от този край ако имат информация да споделят.Аз съм направил запитване за цени и опаковки да видим дали ще отговорят.http://www.bulmineral.com/production.html
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Интересно ми се вижда, ще следя темата
шоп - майстор
Записвам се за темата. Досега съм купувал само въглишни пелети от Перник . 180 лв тон
keymaker - специалист
И аз четох досега за тия пелети и попаднах на пернишките от въглищен прах най вероятно. И веднага ми светна щуротията да ги пробвам в котела . Утре ще им звънна да видим дали ще мога да взема 5-6 чувала за проба. Шопе ако може сподели как стоят нещата с изгарянето им. Е може и други подробности да ни светнеш.
Сефте чувам такос нещо да има по нашия край.
Пише, че имат завод в Игнатиево, но снимката не съответства на циганията, дето я знам. Поне няма толкова вода наоколо.
Седалището на фирмата е в центъра на Варна. Има форма за контакт.
Направих запитване.
шоп - майстор
keymaker написа:
И аз четох досега за тия пелети и попаднах на пернишките от въглищен прах най вероятно. И веднага ми светна щуротията да ги пробвам в котела . Утре ще им звънна да видим дали ще мога да взема 5-6 чувала за проба. Шопе ако може сподели как стоят нещата с изгарянето им. Е може и други подробности да ни светнеш.
Ми пелети, нормални, от въглищен прах. Ф 19 по спомен. Карах една зима с тях. Но нищо повече от дребната фракция от същата мина с цена 140 лв/тон. Не бих купил отново.
maistora1965 - специалист
То и аз направих запитване направо ще се чудят какво става да видим дали ще отговорят :?
ktch_1964 - специалист
Благодаря за информацията , още утре ще питам по телефона за цените на производството. Аз съм от Несебър и Варна е само на
100км , ако ми харесат цените ще взема 100- 150кг за проба. За горелката която имам са интересни и въглищата които предлагат
но всичко зависи от цената.
Вече стана интересно.
Смятам да пробвам антрацита 0-6 мм. в грейкото, ако да стана баш парен машинист. Само да са ми наблизо. Иначе няма са разхождам.
maistora1965 - специалист
Аз съм я пробвал но не с антрацид а с донбас трошен с чука и смесен с слънчогледови ,ми гори ги но явно трябва да се пипат настроиките защото въглищата горят по бавно от пелетите.Затова ще е хубаво да се вземат само такива да се настрои и да се види как ще се държи.Дано да отговорят и да може да купите и пробвате ако всичко е ок ще поръчвам и аз.

Тема "Био въглищни пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: