Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Здравейте, дали някой е ползвал услугите на vento.bg? Интересувам се от предлаганите от тях термопомпи, ако някой има информация за тях , моля да сподели. Търсих в нета мнения за тях, но нищо не открих...
brunoilara - помощник
Да имам закупена система от тях.Мога само хубави неща да кажа за Vento Bg.
brunoilara написа:
Да имам закупена система от тях.Мога само хубави неща да кажа за Vento Bg.
Благодаря за отговора. Ако не е тайна, каква тяхна система ползвате?
naskov - майстор
Много евтини ми изглеждат тези термопомпи. Каква е истинската им марка?
sokolov.91 - майстор
brunoilara написа:
Да имам закупена система от тях.Мога само хубави неща да кажа за Vento Bg.
16 мнения 15 от които свързани с пелетна горелка... :?
naskov написа:
Много евтини ми изглеждат тези термопомпи. Каква е истинската им марка?
Да наистина са много евтини, но за марка не мога да кажа. Евентуално, ако се видим лично с тях ще дам повече информация. За сега контактите ни са само по телефона.
naskov - майстор
Питай за компресора, управлението, гаранциите, копа при различните температури. Пиши за резултата
brunoilara - помощник
Имам 12квт. термопомпа закупена от тях,моторът е toschiba отоплявам един етаж от къща-отпляема площ 100кв.м.
За иронизиращите любопитни ,скоро си купих и пелетна система от Bosch 27квт.(писах за проблемите ми в друга тема)
в същата къща +още един от 100кв.м.етаж, стоиме с ватенки вкъщи ,инженерите от Bosch направиха пътека до нас и ми говорят и говорят...
Vento,дойдоха свършиха си работата и само се чуваме за да им благодаря.Работи чудесно не е като пелетите.....
brunoilara написа:
Имам 12квт. термопомпа закупена от тях,моторът е toschiba отоплявам един етаж от къща-отпляема площ 100кв.м.
За иронизиращите любопитни ,скоро си купих и пелетна система от Bosch 27квт.(писах за проблемите ми в друга тема)
в същата къща +още един от 100кв.м.етаж, стоиме с ватенки вкъщи ,инженерите от Bosch направиха пътека до нас и ми говорят и говорят...
Vento,дойдоха свършиха си работата и само се чуваме за да им благодаря.Работи чудесно не е като пелетите.....
Много благодаря за отговора, на мен ми трябва за 140 кв. за това си мисля , че да видя 14 квт. термопомпа.
От приказки за "невъобразим комфорт" го докарват вълшебно, практиката ще ви шокира. #-o

Тема "Vento.bg-термопомпи" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: