• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
nelim - специалист
nokoniko написа:
Zhivkov написа:
Доволен съм, работи нон-стоп от Ноември без никакви проблеми. Отоплявам около 70кв 2ри етаж(къща) без изолация със сменена дограма. Разхода ми е 2 чувала за денонощие. Лошото е, че няма почти никаква информация за тея камини дори и в сръбските форуми, а техника който ми я пуска не знаеше почти нищо за нея.
Това ни е проблема, всяка пияница в тая България е МАЙСТОР.... "Техника" дойде да ти вземе парите без да е обучен преди да тръгне по адресите....
Проблема е че всеки търси най-евтиното :)
Тая камина като гледам цената ѝ е около 2400лв с ДДС, за тия пари, от къде да дойде читава инсталация и добра поддръжка?
Нормално да се хване някой "дето прави парно", а такива има даже и в най-малките селца и - каквото стане :)
Manual-а на камината го намирам само на английски, даже не се е намерил дистрибутор явно да плати на един преводач, та поне инсталаторите дето не знаят английски да може да получат някакво инфо.

А ние както знаем винаги търсим най-ниската цена.. след това обаче евтиното излиза скъпо - псевдо техника идва 10 пъти за да прави "настройките" - всеки път взима м/у 30, 50 и 80лв и накрая резултата пак никакъв :)
Един хубав такъв пример са златните :)
Zhivkov - помощник
Техника е пич! Това, че и в сервизите в София нямат никаква информация е абсурдно. На твое място бих се замислил за българските камини (Burnit)
dimonko - помощник
като си доволен защо ми препоръчваш друга
nokoniko - специалист
За всяка една техника фирмите, които ги предлагат трябва да имат обучени техници, които да са наясно със продукта. Да не говорим, че са длъжни да има подробно описание на български. Даже мисля, че са длъжни да ти заверяват гаранцията дори без те да са правили настройките, за което даже ти взимат допълнително пари. Мисля, че това си е избор на клиента. Аз може да реша сам да си я настроя. Ако не съм наясно тогава викам фирмата и си плащам. Когато си купувате телевизор да не би да идва фирмата да ти настрои цветовете и да ти сканира и подреди каналите. Влизаш в менюто и се справяш лека полека. Ако не става тогава викаш по-грамотен от теб, свършва ти работа, плащаш и чао. :partyman:
Zhivkov - помощник
dimonko, не че не съм доволен от камината, ядосвам се защото никой не може да ти даде по-подробна информация за нея, а за burnita има доста изписано и едва ли има нещо, което не се знае за камината.
dimonko - помощник
Има ли някой друг с със мнение
lebendi - специалист
dimonko написа:
Има ли някой друг с със мнение
Какво по конкретно те интересува за тези камини?
dimonko - помощник
Дали си струва да си купя.има ли проблеми
chungata - специалист
dimonko написа:
Дали си струва да си купя.има ли проблеми
Ако не те страх от "ТИМ" систем, че там проблем винаги може да има ..... :lol:
lebendi - специалист
dimonko написа:
Дали си струва да си купя.има ли проблеми
Аз ползвам rittium 14 от около 2г и за този период имаше един ремонт на шнека,който го покри гаранцията.Има разни недомислици,който мен лично ме дразнят,но като цяло работи добре и за мен си струва парите.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Тема "Пелетни камини tim sistem" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: