• 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 33
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Rumen72 - специалист
вт окт 02, 2018 8:55 pmEmil Inanov написа:
И така.......
Гледам и не вярвам на ушите си.....
Не че нещо, ама три дни ме нямаше и гледам едни голям дебат е станал , АМА НЕ И ПО ТЕМАТА.
Неможа ли колежката да си пусне нова тема и всички да й помагате там , а не да цапате тук?
Незнам какво да кажа.....
Аз не бих постъпъл по този начин.
Нищо лошо към колежката
Ако може да се разчисти малко, ще съм Ви Благодарен.
Туй ми прилича на " Аууу, три дена ма няма и някой ми е срал у памперса, как ни въй срам ве простаци, нямате ли си де да серити, че у мойте гащи, я някой да изчисти и земъйте си камиончетата, дайте си ми куклите и у другата стя!!!!!" Вече ще знам, че темите са лични, и секи си пише в темота и най важнотооо ДА Е СЪЩИЯТ ЦВЯЯЯЯТ, тъй де, по темата! :axe:
elektra7777 - специалист
:toimonster:
:-D :-D :-D Хора, ОбИчАм Ви!!! Освен, че се уча от вас, истински се забавлявам... Да взема да си направя свой форум, че да не цапам на колегата. Не, че вече ми трябва, но ще ми липсвате наистина!
Емо, включи се към нас, вместо да се възмущаваш! :lol: :wink:
filmatoplo - майстор
:roll: Стой де- нали ще ни разказваш как гори новия котел :rock:
elektra7777 - специалист
вт окт 02, 2018 10:18 pmfilmatoplo написа:
:roll: Стой де- нали ще ни разказваш как гори новия котел :rock:
Виж, че не ме искат.... :oops:
gnt69 - майстор
вт окт 02, 2018 10:10 pmelektra7777 написа:
:toimonster:
:-D :-D :-D Хора, ОбИчАм Ви!!! Освен, че се уча от вас, истински се забавлявам... Да взема да си направя свой форум, че да не цапам на колегата. Не, че вече ми трябва, но ще ми липсвате наистина!
Емо, включи се към нас, вместо да се възмущаваш! :lol: :wink:
Ти пък много бързо искаш да се отървеш. Ти сега тепърва почваш да пишеш. След седмица ще има ама много е топло как да го намаля. След 2 седмици ама това много гори. След 3 седмици ама не ще да топли.
Драмата тепърва започва. :partyman:
filmatoplo - майстор
Виж, че не ме искат.... :oops:
[/quote]

И мене ама ще направя 11 години скоро тук :lol:
elektra7777 - специалист
:-D
вт окт 02, 2018 10:28 pmfilmatoplo написа:
Виж, че не ме искат.... :oops:
И мене ама ще направя 11 години скоро тук :lol:
[/quote]

:-D
speka_rs - майстор
Колежке сподели със нас какво са ти препоръчали и си избрала , просвети ни със какво ще помага ме на по късен етап.
Ще има ли термоглави, стаен термостат, 3 пътен клапан да подържа температурата в котела и какви пелети смяташ да ползваш ?
И всички тези въпроси са не да се заяждам, а да знаем със какво ще помага ме на по късен етап.

Поздрави
Глей, ко нещо начи!!! Появи са една китка и темата нацъфтя.
Само Емо дет са цупи, zaid са нещо накривил, и Келеша са кюляви нещо, ама Румбата изненадва със поезия, а Русе шиба пелети в печката.
То тая вечер и във Фермата едно такова готино, приятно....също както тука.
elektra7777 - специалист
Вече май заспахте и аз ще се орентирам към лягане. Но виждам, че ви е интересно на какво съм се спряла и ще ви отговоря. За това, че ме изтърпяхте мисля, че ви го дължа.
Значи, ако не бях ограничена откъм средства си поръчвах Грейко котел плюс горелка. Ама няма кИнТи. Затова спрямо бюджета ми съм се спряла на:
Котел: Голдъна(знам, че много го плюете), Мудларк или Бърнит.
Горелка: Грейко или Мудларк, разбрах, че и двете са "всеядни" на пелети. :wink: Лека!
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 33

Тема "Съвет за котел дърва,въглища/пелети слънчогледови" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: