• 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
speka_rs - майстор
АЗ исках да питам само какви пелети има покрай теб?
Защото може би Грейко Бижу е вариант ако ще се горят дървестни пелети и ще е в бюджета и има добри отзиви за него ?
elektra7777 - специалист
ср окт 03, 2018 12:40 amspeka_rs написа:
АЗ исках да питам само какви пелети има покрай теб?
Защото може би Грейко Бижу е вариант ако ще се горят дървестни пелети и ще е в бюджета и има добри отзиви за него ?
Слънчогледови. ;)
elektra7777 - специалист
Ако някой има отзиви за Мудларк котел/горелка ще съм благодарна да сподели. :wink:
Някои да е работил с пелетен котел kwb
Rumen72 - специалист
Електричка, що не спиш?
elektra7777 - специалист
ср окт 03, 2018 2:51 amRumen72 написа:
Електричка, що не спиш?
'Щото много се вЪлнУвам... :lol: Чета си теми във форумите, за горелки и други неща. До преди месец се побърквах на тема баня, а от две седмици котли и горелки. Снощи сънувах котли. Мани... :rolleyes:
А ти що не спиш, поете?! :?:
speka_rs - майстор
Колежке масовия проверен вариант за слънчоглед е Грейко РБ в твоя случей 20 кв, за котел чел съм добри мнения за комбинацията между нея и Голден фаир 35 кв. Така че ако няма възможност за друг котел и това е вариант.
LazarGanev - "Велик майстор"
ср окт 03, 2018 12:54 amelektra7777 написа:
Ако някой има отзиви за Мудларк котел/горелка ще съм благодарна да сподели. :wink:
Струва ми се, че ще купиш котка в чувал. Котел Мудларк не знам да има, за горелката никой нищо не знае, освен че е разработена специално за нас :-D , да си отопляваме дома и цеха. Никаква техническа информация не видях, колко е минималната мощност? Със сигурност ти идва огромна, със сигурност не е ретортна, със сигурност не е евтина (колкото Грейко е) и със сигурност ще има големи проблеми със слънчогледови пелети. Не знам кой ти е интимния доброжелател и защо трябва да се крие - може той да ни разкрие повече от тайните на тая горелка. :cool:
elektra7777 - специалист
ср окт 03, 2018 7:43 amspeka_rs написа:
Колежке масовия проверен вариант за слънчоглед е Грейко РБ в твоя случей 20 кв, за котел чел съм добри мнения за комбинацията между нея и Голден фаир 35 кв. Така че ако няма възможност за друг котел и това е вариант.
Е, благодаря за инфото. Малко Голдъна ме притеснява, а за горелката на Грейко знам, че гори добре евтините пелети,само че четох по други форуми, че малко за настройки е по тегава и че дава проблеми при спирането на тока. При нас често спира тока, за кратко. Всеки път ли като спира тока трябва да се настройват горелките, без значение какви са?
Иначе ще помисля за тази комбинация. :wink:
filmatoplo - майстор
Спирането на тока не -само токови удари шашкат електрониката .Какво му плащаш на Грейкото до оня ден беше 3800 комплекта 20ка :wink:
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33

Тема "Съвет за котел дърва,въглища/пелети слънчогледови" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: