• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 52
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Маци - специалист
az sam s termostat bisolid 7rf ....mislq che hiterzisa v nastroikata na kaminata pri men e 4 gradusa da ne bi da trqbva da se napravi na 0 gradusa i otam moje bi da sledi temperaturata na stainiq termostat a ne na vodata .....tova shte se probva zadaljitelno.......
Маци - специалист
ПРОБЛЕМА Е РЕШЕН ......КАМИНА ЛИЛИ РАБОТИ С ВЪНШЕН СТАЕН ТЕРМОСТСТ ....ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Стендбай режима да е ON....параметър n-9-4-06 да се направи на 0....искам да благодаря на всички колеги който се опитаха да помогнат ......поздрави :prayer: :prayer: :prayer:
ivel2005 - специалист
Маци написа:
ПРОБЛЕМА Е РЕШЕН ......КАМИНА ЛИЛИ РАБОТИ С ВЪНШЕН СТАЕН ТЕРМОСТСТ ....ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Стендбай режима да е ON....параметър n-9-4-06 да се направи на 0....искам да благодаря на всички колеги който се опитаха да помогнат ......поздрави :prayer: :prayer: :prayer:
Сега ще пробвам и аз.Благодйря.
ivel2005 - специалист
ivel2005 написа:
Маци написа:
ПРОБЛЕМА Е РЕШЕН ......КАМИНА ЛИЛИ РАБОТИ С ВЪНШЕН СТАЕН ТЕРМОСТСТ ....ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Стендбай режима да е ON....параметър n-9-4-06 да се направи на 0....искам да благодаря на всички колеги който се опитаха да помогнат ......поздрави :prayer: :prayer: :prayer:
Сега ще пробвам и аз.Благодйря.
Темп ли правиш на 0?
ivel2005 - специалист
Маци написа:
ПРОБЛЕМА Е РЕШЕН ......КАМИНА ЛИЛИ РАБОТИ С ВЪНШЕН СТАЕН ТЕРМОСТСТ ....ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Стендбай режима да е ON....параметър n-9-4-06 да се направи на 0....искам да благодаря на всички колеги който се опитаха да помогнат ......поздрави :prayer: :prayer: :prayer:
Снимай ми как изглеждат насточройките.
Маци - специалист
da temperaturata se pravi na 0 pri men beshe na 4
ivel2005 - специалист
Маци написа:
da temperaturata se pravi na 0 pri men beshe na 4
Дай ако можеш и другите настроики-на вода,на въздух.
ivel2005 - специалист
Маци написа:
Водата ми е на 65
Котато камината е на off,термостата включва ли я с червеният бутон?
Маци - специалист
Пускам първо термостата после камината от панела и след това гаса камината само от термостата
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 52

Тема "Пелетна камина, "Лили"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: