• 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 52
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
pikelll - специалист
Определено всеки, инсталатор си има различен подход от към настройките.
След като виждам вашите и сравнявам с моите е коренна разликата.
За това е най добре сами да си ги настроим!

И аз съм доволен от разхода на пелети за около десет запалвания три чувала!
bmahob - майстор
ама тия запалвания по колко време са? :?
pikelll - специалист
При мен бяха продължителни защото така исках. От порядъка на два три часа.
Аз живея в Пловдив и имаше дни, които си бяха хладни.
Средно горене по колко съм споменал по- горе :)
ivel2005 - специалист
От къде да раздвижа ротора на водната помпа на камината, че при достигане на зададената t не тръгва.А може ли да е от недобро обезвъздушаване?Има ли значение степента на водната помпа?
volf - специалист
В центърът на табелата с данните на помпата има пробка с широк шлиц.Развиваш го с широка отвертка и после с по-тясна отвертка налучкваш шлица на ротора и го развърташ.Успех
ivel2005 - специалист
volf написа:
В центърът на табелата с данните на помпата има пробка с широк шлиц.Развиваш го с широка отвертка и после с по-тясна отвертка налучкваш шлица на ротора и го развърташ.Успех
Благодаря!
benimm8808 - специалист
ivel2005 написа:
volf написа:
В центърът на табелата с данните на помпата има пробка с широк шлиц.Развиваш го с широка отвертка и после с по-тясна отвертка налучкваш шлица на ротора и го развърташ.Успех
Благодаря!
Свали левия страничен капак(задния) и чукни леко помпата.Имах същия пробем вчера с едно Lily.
ivel2005 - специалист
benimm8808 написа:
ivel2005 написа:
volf написа:
В центърът на табелата с данните на помпата има пробка с широк шлиц.Развиваш го с широка отвертка и после с по-тясна отвертка налучкваш шлица на ротора и го развърташ.Успех
Благодаря!
Свали левия страничен капак(задния) и чукни леко помпата.Имах същия пробем вчера с едно Lily.
От няколко дни чукам, за да тръгне.Ако е запекла трябва ли да свети,защото моита не свети?Да не е от кабела и при почукване да се намества и да тръгва.
ivel2005 - специалист
Модела на помпата е wilo yonas para.Не намирам от къде до раздвижа ротора.
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 52

Тема "Пелетна камина, "Лили"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: