• 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 52
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
pikelll - специалист
нед дек 09, 2018 7:22 pmGn.mitev написа:
Колеги как и къде се вързва външния температурен датчик
Здравей!
В книжката на камината има снимка на платката. Там е отбелязано къде се връзва допълнителния термостат.
Ако не можеш да се оправиш пиши и ще се опитам да ти обясня, ако искаш сам да си я свържеш!
Ако си от Пловдив, ще дойда да ти помогна лично!
Успех!
Колега не съм от Пловдив разгледах схемата но немога да схвана я ме ориентирай малко [-o<
pikelll - специалист
нед дек 09, 2018 8:56 pmGn.mitev написа:
Колега не съм от Пловдив разгледах схемата но немога да схвана я ме ориентирай малко [-o<
На схемата на платката в левия ъгъл от долу на горе втората верига е за допълнителен стаен термостат. С черни черти е показано и пиши със ситни букви термостато...
Успех!
пон дек 10, 2018 5:42 pmpikelll написа:
нед дек 09, 2018 8:56 pmGn.mitev написа:
Колега не съм от Пловдив разгледах схемата но немога да схвана я ме ориентирай малко [-o<
На схемата на платката в левия ъгъл от долу на горе втората верига е за допълнителен стаен термостат. С черни черти е показано и пиши със ситни букви термостато...
Успех!
Мерси :prayer: :prayer: :prayer:
pikelll - специалист
пон дек 10, 2018 7:16 pmGn.mitev написа:
пон дек 10, 2018 5:42 pmpikelll написа:
нед дек 09, 2018 8:56 pmGn.mitev написа:
Колега не съм от Пловдив разгледах схемата но немога да схвана я ме ориентирай малко [-o<
На схемата на платката в левия ъгъл от долу на горе втората верига е за допълнителен стаен термостат. С черни черти е показано и пиши със ситни букви термостато...
Успех!
Мерси :prayer: :prayer: :prayer:
Пак заповядай!
Здравйте., имам маалък проблем с лилито...таз година не ще да пали със стайния salus всички настройки са като миналата година, само лятото му смених батериите. Някакви идеи? :rolleyes:
Им ??!!!((((
вт дек 11, 2018 9:01 pmbaza написа:
Здравйте., имам маалък проблем с лилито...таз година не ще да пали със стайния salus всички настройки са като миналата година, само лятото му смених батериите. Някакви идеи? :rolleyes:
Им ??!!!((((
Колега с какъв модел си?
вт дек 11, 2018 9:05 pmGn.mitev написа:
вт дек 11, 2018 9:01 pmbaza написа:
Здравйте., имам маалък проблем с лилито...таз година не ще да пали със стайния salus всички настройки са като миналата година, само лятото му смених батериите. Някакви идеи? :rolleyes:
Им ??!!!((((
Колега с какъв модел си?
091flrf а се ръководи по стайната на външният?
Да не е нещо от настройките на камината?
вт дек 11, 2018 1:27 pmpikelll написа:
пон дек 10, 2018 7:16 pmGn.mitev написа:
пон дек 10, 2018 5:42 pmpikelll написа:


На схемата на платката в левия ъгъл от долу на горе втората верига е за допълнителен стаен термостат. С черни черти е показано и пиши със ситни букви термостато...
Успех!
Мерси :prayer: :prayer: :prayer:
Пак заповядай!
Колега нещо не се получават нещата,докато не стигне зададената tº на водата не спира каминката и когато tº на водата падне на 50ºпак се пали :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Здравейте група вашите камини цапат ли много стъклото на вратата?Моята за 24ч.немога да видя пламъка,нормално ли е това #-o #-o
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 52

Тема "Пелетна камина, "Лили"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: