Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Здравейте колеги. От тази зима вече и аз съм на пелети на горе посоченият котел (Burnit UB 27). Kaто цяло съм доволен от котела, но имам няколко питания.
1-во : Отоплявам къща на 2 етажа общо са 9 радиатора. всеки етаж е около 60 кв. (като единият е сутерен 1м под земята.) При голямите студове от -20 градуса даваше разход около 4 торби пелети. Сега на това време (през деня средно към 0 градуса ) дава по 2 торби разход. Нова нормално ли е ?
2-ро: Търся си някой който се занимава професионално с това и по-конкретно с тази марка да ми направи финни настройки за котела. Понеже есента идваха от " ЛИЦЕНЗИРАНА ФИРМА " така бяха направили настройките, че не можеше да вдигне повече от 50 градуса на водата няма да коментирам повече.
3-то: Има много теми за пелети от къде кой , как и т.н.т. ще бъда благодарен ако и в тази тема дадете съвети от къде да се вземат пелети ОКОЛО СОФИЯ. И какво да гледам на пелетите освен цвят ? Кой са по-калорични (като числа ме интересува)
4-то: Ако някой е със същият котел нека даде примерни настройки да обмени малко информация ;)

Тема "Butnit UB 27" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: