• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 51
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
boyanak - напреднал
fbr написа:
boyanak написа:
Колега и аз съм от Варна и вече 2 години горя донбаски въглища фракция 6/20 от Русе!
На каква цена ти идват калиброваните въглища до Варна.
290лв/тон пакетирани на фолирани палети от фабриката в Русе!транспорта, знаеш колкото по-голямо количество возиш толкова по-евтин!
phantom_ - специалист
Колега може ли някакъв телефон за контакт с тая фабрика в Русе, или сайт и име на фирмата която ги предлага?
fbr - майстор
На първо търсене в Гугъла излизат няколко фирми за калибровани въглища в Русе. Прави впечатление цената на горивото, което се движи в порядъка 230-240 лв/т. Интересно, във Варна цената е над 350 лв/т. Транспорта оскъпява доста.
boyanak - напреднал
fbr написа:
На първо търсене в Гугъла излизат няколко фирми за калибровани въглища в Русе. Прави впечатление цената на горивото, което се движи в порядъка 230-240 лв/т. Интересно, във Варна цената е над 350 лв/т. Транспорта оскъпява доста.
А къде в Варна има калибровани пакетирани ДОНБАСКИ въглища за над 350лв/тон???Аз в Варна не знам търговец да ги предлага!!!
boyanak - напреднал
phantom_ написа:
Колега може ли някакъв телефон за контакт с тая фабрика в Русе, или сайт и име на фирмата която ги предлага?
Фирмата е Терм и КО ООД-Брикетена ф-ка Русеъ
тел номер:0887218769
Аз по принцип ще търся заинтерисувани колеги от Варна за да направим групажна доставка-за по-евтин транспорт!!!
boyanak - напреднал
boyanak написа:
fbr написа:
На първо търсене в Гугъла излизат няколко фирми за калибровани въглища в Русе. Прави впечатление цената на горивото, което се движи в порядъка 230-240 лв/т. Интересно, във Варна цената е над 350 лв/т. Транспорта оскъпява доста.
А къде в Варна има калибровани пакетирани ДОНБАСКИ въглища за над 350лв/тон???Аз в Варна не знам търговец да ги предлага!!!
Аз по принцип ще търся заинтерисувани колеги от Варна за да направим групажна доставка-за по-евтин транспорт!!!
шоп - майстор
fbr написа:
На първо търсене в Гугъла излизат няколко фирми за калибровани въглища в Русе. Прави впечатление цената на горивото, което се движи в порядъка 230-240 лв/т. Интересно, във Варна цената е над 350 лв/т. Транспорта оскъпява доста.
Лятото цената в София е 275 лв тон пакетирани в чували по 25 килограма. Транспорта е с тир.
stoyanstoyan - специалист
Откъде може да се закупи този контролер Platinum.
fbr - майстор
boyanak написа:
А къде в Варна има калибровани пакетирани ДОНБАСКИ въглища за над 350лв/тон???Аз в Варна не знам търговец да ги предлага!!!
На тази цена са промити и пакетирани. Калибровани не съм виждал. Явно Варна е доста изостанала в обзавеждането с автоматизирани котли на въглища.
phantom_ - специалист
Да така е, там има централно парно а повечето се топлят на ток (климатици,конвектори),малко на дърва а още по малко на въглища. В Добрич трябва да се провери, там е по вероятно да има :?
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 51

Тема "Ретортна горелка vs специализирана горелка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: