• 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
вт юни 18, 2019 8:30 pmandy_forresite написа:
Ми с ко ши са топлиш бе, Анди?
kabel96 - специалист
вт юни 18, 2019 6:08 pmfilmatoplo написа:
:wink: Нито една от тях няма да ги гори :wink: без да се задръсти .
Ха ново 5.Тая въртящата и тя ли ще се задъни.
вт юни 18, 2019 8:49 pmkabel96 написа:
вт юни 18, 2019 6:08 pmfilmatoplo написа:
:wink: Нито една от тях няма да ги гори :wink: без да се задръсти .
Ха ново 5.Тая въртящата и тя ли ще се задъни.
Потърси информация дали и как гори слънчогледови!
С чамови всяка може.
Radoslaw - специалист
вт юни 18, 2019 8:49 pmkabel96 написа:
вт юни 18, 2019 6:08 pmfilmatoplo написа:
:wink: Нито една от тях няма да ги гори :wink: без да се задръсти .
Ха ново 5.Тая въртящата и тя ли ще се задъни.
И още как,питай бе човек.тук ,преди време ,имаше дискусия за един член на форума с Pellas,x.Беше се видял в чудо със слънчогледови пелети.KIPI e същата ,конкурента.Имаше някакви надежди,опитаха се ,със керамична глава ,ама нищо не стана.

Приеми го ,нищо не става ,вземи да се обадиш на представителя на Pellas,x в България и ги питай,аджеба ти гарантираш ли ,че горелката ,може да гори слънчогледови пелети и виж ,какво ще ти отговори.Ще започне да ти се гъне,като пожарникарски маркуч.
Айде ,да почетем и пожарникарите тук, с добро разбира се.
Прикачен файл:
Pelas x.jpg
Pelas x.jpg (31.54 KиБ) Видяна 2083 пъти
вт юни 18, 2019 9:52 pmRadoslaw написа:
...Ще започне да ти се гъне,като пожарникарски маркуч.
Айде ,да почетем и пожарникарите тук, с добро разбира се.Pelas x.jpg
За пожарникарите или хубаво или нищо!!!
От скоро съм пожарогасител, ама знам вицове. За оня, дето ги псувал, че играят футбол и нищо не правят, докато един ден........не играели футбол,............ например.
Да се ограничим в мисли за отоплението!
Бе, ти май не си виждал надървен пожарникарски маркуч. Гънат са само меките, ма така пожар не са гаси.
Rumen89 - специалист
вт юни 18, 2019 8:30 pmandy_forresite написа:
Аз не бих се напъвал за горелки при тази цена на сл. пелети. Цените на почти всичко отидоха нагоре и на никой не му пука. 40 процента ръст само за 1 година все едно купуваме ебаси стоката. Аз няма да купувам на такива пари. Не стига че ги мъкна, не стига че дишам пепеляци, цапам се, завъдих си плъхове като пантери, ми и да им дам 270 и повече лева за 1 тон. Абсурд! Скоро и обява за котела с горелката. ААА писна ми на к...абела на мишката.
Съжалявам, че не монтирах климатици още преди да изградя инсталацията. Аз мога и на ток имаме подово отопление на ток почти на цялата къща. Когато го пусна и пада главния бушон в трофопоста. :-D
kabel96 - специалист
вт юни 18, 2019 10:37 pmRumen89 написа:
вт юни 18, 2019 8:30 pmandy_forresite написа:
Аз не бих се напъвал за горелки при тази цена на сл. пелети. Цените на почти всичко отидоха нагоре и на никой не му пука. 40 процента ръст само за 1 година все едно купуваме ебаси стоката. Аз няма да купувам на такива пари. Не стига че ги мъкна, не стига че дишам пепеляци, цапам се, завъдих си плъхове като пантери, ми и да им дам 270 и повече лева за 1 тон. Абсурд! Скоро и обява за котела с горелката. ААА писна ми на к...абела на мишката.
Съжалявам, че не монтирах климатици още преди да изградя инсталацията. Аз мога и на ток имаме подово отопление на ток почти на цялата къща. Когато го пусна и пада главния бушон в трофопоста. :-D
При мен положението е малко по различно.1 че няма достатъчно ток на обекта и 2 че пелетите са ми без пари.
Има някяква бългърска горелка дето двама братя я хвалят ама знае ли се.А и никъде не и намирам цената.
https://www.otoplenie.eu/balgari-izobre ... gropeleti/
gnt69 - майстор
ср юни 19, 2019 9:14 amkabel96 написа:
При мен положението е малко по различно.1 че няма достатъчно ток на обекта и 2 че пелетите са ми без пари.
Има някяква бългърска горелка дето двама братя я хвалят ама знае ли се.А и никъде не и намирам цената.
https://www.otoplenie.eu/balgari-izobre ... gropeleti/
Що не си вземеш Грейко и да не живееш в терзания ще гори ли слънчогледови пелети или не горелката която ще избера. Имат и топловъздушни апарати, не знам дали те устройва директно топъл въздух за сушене на билките. Не продавам само ползвам вече 4 години и съм доволен. Няколко страници назад имаше оферта от @ n.ganev за агне и 72 часови проби приеми я и ще останеш доволен. :partyman:
Radoslaw - специалист
ср юни 19, 2019 9:14 amkabel96 написа:
вт юни 18, 2019 10:37 pmRumen89 написа:
вт юни 18, 2019 8:30 pmandy_forresite написа:
Аз не бих се напъвал за горелки при тази цена на сл. пелети. Цените на почти всичко отидоха нагоре и на никой не му пука. 40 процента ръст само за 1 година все едно купуваме ебаси стоката. Аз няма да купувам на такива пари. Не стига че ги мъкна, не стига че дишам пепеляци, цапам се, завъдих си плъхове като пантери, ми и да им дам 270 и повече лева за 1 тон. Абсурд! Скоро и обява за котела с горелката. ААА писна ми на к...абела на мишката.
Съжалявам, че не монтирах климатици още преди да изградя инсталацията. Аз мога и на ток имаме подово отопление на ток почти на цялата къща. Когато го пусна и пада главния бушон в трофопоста. :-D
При мен положението е малко по различно.1 че няма достатъчно ток на обекта и 2 че пелетите са ми без пари.
Има някяква бългърска горелка дето двама братя я хвалят ама знае ли се.А и никъде не и намирам цената.
https://www.otoplenie.eu/balgari-izobre ... gropeleti/
Че ги гори,агропалетите ги гори.Видях я миналата година на Пловдивския панаир.Гореше пелети от стъблата и може би кочаните на царевица.
пак го повтарям,въпроса е как ги гори тези пелети.Видял съм поне 10 реклами на български горелки и всеки се кълне ,че горелката му гори слънчогледови пелети.
А и 3000 лв за горелка ,направена ,само от Ст3 и някакъв контролер,тяхно си производство,честно казано не бих дал.Нито ламбда контрол,нито управление по интернет.
kabel96 - специалист
ср юни 19, 2019 10:06 amgnt69 написа:
ср юни 19, 2019 9:14 amkabel96 написа:
При мен положението е малко по различно.1 че няма достатъчно ток на обекта и 2 че пелетите са ми без пари.
Има някяква бългърска горелка дето двама братя я хвалят ама знае ли се.А и никъде не и намирам цената.
https://www.otoplenie.eu/balgari-izobre ... gropeleti/
Що не си вземеш Грейко и да не живееш в терзания ще гори ли слънчогледови пелети или не горелката която ще избера. Имат и топловъздушни апарати, не знам дали те устройва директно топъл въздух за сушене на билките. Не продавам само ползвам вече 4 години и съм доволен. Няколко страници назад имаше оферта от @ n.ganev за агне и 72 часови проби приеми я и ще останеш доволен. :partyman:
Проблема е че имам и Грейко от 2 години и не съм доволен от нея.Предната година цяла зима ПОЧТИ ВСЕКИ ДЕН мой човек си губеше по 3 часа с нея и тяа година мина на дървесни и о чудо горелката работи.Не може да вдигне мощност водата стига 52-54 градуса и до там цял ден с непрекъснато горене.Екоенергията и тя горе долу същия проблем.Ако и разбутвам ретората се оправя малко.Не съм пробвал да и сложа тръби за въздух отгоре и отстрани..С дървесните за 20 мин котела вдига 60
Агнето е тук и чака който и да дойде.
Мен ми трябва само горелка контролер си имам няколко.
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51

Тема "Ретортна горелка vs специализирана горелка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: