• 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 51
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
sian - специалист
Освен това този контролер може да работи в два режима он-оф и в режим модулации. Сложи го в първия режим.Има ли меню на български.
maistora1965 - специалист
нед окт 14, 2018 7:25 pmfilmatoplo написа:
Точно така -за пелети не иска такъв голам дебит на въздуха.Не знам дали се разбираме -когато не работи вентилатора -клапата трябва да затваря плътно .Но може да я ограничиш да Не отваря много с цел да не духа силно струята в огнището .
Разбрахме се :partyman: сега като изгледах клипа при моят вентилатор клапат не стига да долу явно не са имали достатъчо ламарина :lol:
maistora1965 - специалист
нед окт 14, 2018 7:48 pmsian написа:
Освен това този контролер може да работи в два режима он-оф и в режим модулации. Сложи го в първия режим.Има ли меню на български.
Има меню на български входната клапа е затворена до краи и в момента е в режим on-of че в модулация става страшно като усили вентилатора.
sian - специалист
Според мен от настройките би могло да се въздейства върху % на вентилатора.

Прикачен файл

IMG-fd9987ff3cf70fe703f6f7b5558d8f2e-V.jpg
IMG-fd9987ff3cf70fe703f6f7b5558d8f2e-V.jpg (55.83 KиБ) Видяна 2206 пъти
maistora1965 - специалист
Това долу в ляво е минималната стоиност в проценти просто вентилаторът е голям горелката Рондо 10 киловата е колкото метален пепелник в заведение . Ако някой сега прочете няма да разбере че попитах дали някой няма по малък вентилатор.
filmatoplo - майстор
Сега ги гледах по спецификации -вентилатор WPA 07 е 34 вата с макс дебит 160 м3 -ако се сдобиеш с него ще стане :wink: .
sian - специалист
Потърси контакт с фирма Алекстерм. Те предлагат такива горелка. Попитай за размяна.
Все си мисля че е.възможно да се коригират тези 20%. Моят контролер е доста по елементарен. Титаник и на 1 степен е 10% От сервизното меню мога да ги направя от1%до 27% на първа степен. Твоят е с повече възможности.
maistora1965 - специалист
пон окт 15, 2018 11:14 amsian написа:
Потърси контакт с фирма Алекстерм. Те предлагат такива горелка. Попитай за размяна.
Все си мисля че е.възможно да се коригират тези 20%. Моят контролер е доста по елементарен. Титаник и на 1 степен е 10% От сервизното меню мога да ги направя от1%до 27% на първа степен. Твоят е с повече възможности.
Те ми доставиха горелката комплект питах ги и човека ми обясни че това са наи малките вентилатори с които работят.Просто моята горелка е много малка а някой да има представа мога ли да поръчам директно от полша и как става доставката примерно от тук http://www.sklep-witkowski.pl/bg/montaz ... pa-07.html
Валтер Желязков - специалист
Може да поръчаш директно от Полша, но ще ти стъпи на 200 лева
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 51

Тема "Ретортна горелка vs специализирана горелка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: