• 1
  • 2
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Стоян Славев - специалист
Не оплювам никого,просто казвам, че за парите си е перфектен и аз съм доволен.Фирмената политика и на мен не ми се нрави,но пък не е болка за умиране :)
kalin72 - майстор
Всеки котел или горелка човек може да си я купи от магазин или производител и ако има умения да си
монтира и пусне продукта в действие , докато продуктите на гореспоменатата фирма задължително трябва да минат през дистрибутор.
И къде е тук проблема??? Кеф ти горелка от супера, кеф ти горелка от дистрибутора.
LazarGanev - "Велик майстор"
Стоян Славев написа:
Препоръчвам ти го,копиран е от модел на Wiesmann,аз съм с WBS 40кв.
Хе хе хе, това ме разсмя. Моделът не е на Висман, измишльотина е на великата фирма от Шумен, която няма нито един продукт на ниво, но иначе всичките и продукти са сертифицирани. Та преди 3 години българският клон на Висман реши, че за да не изостава от Бош е добре да има евтин котел на дърва, който да става и за пелетна горелка и след кратко проучване на пазара се спряха на шуменската фирма и си поръчаха една партида с логото на Висман, че даже подаряваха и Щилка на който си го купи, но нямаше много желаещи. В тези времена да налагаш котел на дърва и да очакваш някакъв фрапиращ успех трябва да си наивник. Иначе котелът не е лош, но не е нищо особено, средна хубост.
ktch_1964 написа:
Всеки котел или горелка човек може да си я купи от магазин или производител и ако има умения да си
монтира и пусне продукта в действие , докато продуктите на гореспоменатата фирма задължително трябва да минат през дистрибутор.
Предполагам мрънкаш защо Грейко не се продава в Лидъл или Кауфланд, за да можеш да си я върнеш след края на сезона с довода, че не ти харесва? Пък наесен ще си купиш нова? :-D
Стоян Славев - специалист
Лазаре,обоснови се,защо е измишлиотина котела!Познавам трима човека които са доволни,колеги от форума доволни,а ти недоволен.Друго да ти кажа за марката,горелката ми, която ти нарече безперспективна и бита карта в една друга тема се представя много добре,висока ефекривност и добър разход.Така че :butthead:


https://youtu.be/Z3caogCFtgo
LazarGanev - "Велик майстор"
Стоян Славев написа:
Лазаре,обоснови се,защо е измишлиотина котела!Познавам трима човека които са доволни,колеги от форума доволни,а ти недоволен.Друго да ти кажа за марката,горелката ми, която ти нарече безперспективна и бита карта в една друга тема се представя много добре,висока ефекривност и добър разход.Така че :butthead:


https://youtu.be/Z3caogCFtgo
Извинявай, че ти спуках балона. Подай в завода молба за рационализации, може да ти дадат медал. Може да напишеш и книга с инструкции какво да правят тези, дето са се набутали с подобна покупка :-D
Стоян Славев написа:
Така че :butthead:
Отговор:
Изображение
  • 1
  • 2

Тема "Питане за котел" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: