• 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 36
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
milenskior - специалист
markoscbr написа:
milenskior, приказвал съм с момчета ератовска горелка не може да гори сл.люспа твоята е на същия принцип , всъщност те горят но здръстват страшно много и през 30мин.чистене ееееееееее няма да и ставаш роб.Другия варянт да копираш човека от клипа УСПЕХ
Колега нещо си в грешка. Аз нямам IVG, а Грейко и от 3 сезона горя само слънчоглед и то от най-гадния сигурно(освен люспа има и пити, стебла и тиквени семки).
За IVG само съм чел и за това казах да се изкажат колегите с такива.
markoscbr - специалист
аха аз разбрах че ти имаш такава , е с Грейко нямаш проблем , и аз съм с Грейко справя се отлично до сега съм изгорил 3,5т сл.люспа но сега зимата започва
maistora1965 - специалист
judas написа:
-penata- написа:
Здравейте,някой случайно да е горил пелети Роса/Попово слънчогледови.Също така и Керпи.Искам мнения кои са по добри
В момента съм с Керпи и съм много доволен.
Би ли споделил цената и дали са пакетирани или биг бег
markoscbr - специалист
извини ме за късния отговор сега виждам че си ми писал , разбира се че ще ти кажа но не знам от каде си и дали ще ти е удобно да си вземеш пелети сл.люспа от там. Н.Загора от там ги купих 240лв тон в сейлонови човали по 30кг не ми правят проблеми в момента се отоплявам с тях системата ми работи 20ч от 24ч :yawinkle:
maistora1965 - специалист
имат дистрибутор на пелети в Монтана затова попитах за отзиви че във Враца има само един вид и те са ужасни.
Боби61 - напреднал
Само че в Монтана в момента са 290 лева за тон!
maistora1965 - специалист
Боби61 написа:
Само че в Монтана в момента са 290 лева за тон!
Адаш гледам че и ти си от Враца ако си на слънчотледови даи да се чуем по нататък да докарваме от някъде че с тукашните вече положението е грозно.може и на лични а ако не можеж името ми е Борислав тел.0894532060
markoscbr - специалист
колега наистина ще ви е далеч Враца -Н.Загора ако се разберете като се оправи времето да вземете един ТИР няколко човека но пак е далеч ако искате мога да ви дам телефон но едва ли ще се хванете да дойдите , но ако стане трябва да имате уговорка с фирмата
Боби61 - напреднал
maistora1965 написа:
Боби61 написа:
Само че в Монтана в момента са 290 лева за тон!
Адаш гледам че и ти си от Враца ако си на слънчотледови даи да се чуем по нататък да докарваме от някъде че с тукашните вече положението е грозно.може и на лични а ако не можеж името ми е Борислав тел.0894532060
О.К. Ще се обадя.
markoscbr - специалист
номера е на лични :yawinkle:
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 36

Тема "слънчогледови пелети предимства и недостатъци" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: