• 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 36
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Миналата година взех за проба 2 тона слънчогледови на Росина Ойл на цена от 260 лв тона.Грейкото ги гореше много добре,без шлака.Тази година се хвърлих на 5 тона от същите,ама вече са 300 лева. :sad:
Здравейте,
и аз гледам 4е са се ка4или доста на Росина Ойл. Техните ми правят впечатление, че май са по ситни. Така ли е според Вас?
gnt69 - майстор
пет май 24, 2019 3:49 pmdonmirone написа:
Здравейте,
и аз гледам 4е са се ка4или доста на Росина Ойл. Техните ми правят впечатление, че май са по ситни. Така ли е според Вас?
Дребни едри за 300 лева на тон да си ги държат да им ги ядат мишките в склада. :butthead: .
пет май 24, 2019 3:42 pmDaniel79 написа:
Миналата година взех за проба 2 тона слънчогледови на Росина Ойл на цена от 260 лв тона.Грейкото ги гореше много добре,без шлака.Тази година се хвърлих на 5 тона от същите,ама вече са 300 лева. :sad:
Тва като качество ли го посочваш в първия си пост и с какъв знак?
съб фев 02, 2019 3:39 pmmitko i написа:
пет фев 01, 2019 9:00 pmphantom_ написа:
Ами напиши на хората от къде си, за да могат да ти предложат.
От Пловдив съм, в момента горя слънчогледово със сив отенък, но имам наблюдение за кафявите. Изгарят много добре и са добре пресовани. Затова питам ако някой знае къде ги правят да пише.
Митко, откъде взимаш слънчогледовите със сив отенък. Какво ти е мнението като калоричност и пепел. Има ли много натрошени и пепел във чувалите. Колко е тона, 6 мм или 8 мм и на кой производител са
speka_rs - майстор
Аз звънах вчера в Русе на Приста комерс и ми казаха 230 лв/тон, което е културно и само 10 лв повече от миналата година. Ама 300 лв/тон за слъчоглед не бих дал, ако за 320-350 мога да намеря дървестни.
miroki - майстор
Какви са тези цени. Тук бяха по 180 лв. Варна.
LazarGanev - "Велик майстор"
Кога бяха 180? Щото и 150 бяха, кат ги метнах навремето :wink:
miroki, от скоро са топля на слънчоглед, ма такава промоция у варненско не съм намирал.
Крумово, насипни, 8мици???
Струват ли си?
Или пепелявия трошляк от домостроителния?
Тея пък бяха на 200 май, ма ги подминах.
След шлаковите дървесни, научих се само с поглед да ги преценявам.
Тъмни, от слънчогледова люспа, след като прелетуват във влажния ми склад и почват буците. Пресни нямат проблеми.
Слънчогледови, със стъбла и пити, пепеляво си горят, гъбаркат се с оптодвойката, но пък са пухкави като Коледен сняг.
Предимството е само едно- достъпни са ония, дето ги купуваме.
Недостатъкът е един единствен- бедни сме, че да си купиме удобство, каквото ни се иска.
Важното е да се радваме на това, което имаме.
miroki - майстор
Есента. Тези с черната люспа.
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 36

Тема "слънчогледови пелети предимства и недостатъци" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: