• 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 36
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
kaptagona - специалист
Проблема е че са дебели 10 мм. И от това ме е страх дали ще минават през шнека да не го изкриват или задръстат.
maistora1965 - специалист
kaptagona написа:
Проблема е че са дебели 10 мм. И от това ме е страх дали ще минават през шнека да не го изкриват или задръстат.
Няма как да стане трябва да са с диаметър по голям от тръбата в която е шнека за да има проблем.
kaptagona - специалист
тва е че аз незнам тръбата колко е голяма
phantom_ - специалист
Ф 60 са стандартно :idea:
kaptagona - специалист
значи би трябвало да минават без проблем.ще трябва да се намали подаването сигурно защото са по големи. разпитвам защото има вариант да си взимам на цена под 300 лева което за мен е много добре.
maistora1965 - специалист
kaptagona написа:
значи би трябвало да минават без проблем.ще трябва да се намали подаването сигурно защото са по големи. разпитвам защото има вариант да си взимам на цена под 300 лева което за мен е много добре.
Провери ли колко пепел оставя след изгарянето им.
kaptagona - специалист
не аз не съм горил
optimeon - специалист
Благодаря ви за полезната информация!
Здравейте на всички,
Новобранец съм тук, но не съм новобранец в отоплението, изчетох цялата тема, аз също съм на пелети с GP20 -от най-първите, видях и този пич в "тубата" как гори слънчогледови пелети с горелка, като моята, но той спомена ,че направил и подобрения по горивната камера , от клиповете не стана ясно точно какви !Та в продължение на горното тези с дървесните пелети, меко казано се нас.....ха с цените !Не че не мога да си ги позволя,но защо да не ползвам по-ефтин вариянт !Та ако някой има идея за горивната камера , да сподели , ще почерпя! [-o<
filmatoplo - майстор
Гледах клипа няколко пъти -само това остана не разгадано :? :)
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 36

Тема "слънчогледови пелети предимства и недостатъци" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: