Най - вълнуващия въпрос зимно време.
naydenov.anton - специалист
Здравейте колеги,

искам да Ви помоля да ме насочите към майстор/фирма в София и околностите с които да говоря за преработка на системата във вкъщи.

Става въпрос за свързване на 2 котлета паралелно (пелетно и на твърдо гориво), евентоално монтаж на буфер и т.н.

Тъй като системата е стара и повечето неща по къщата няма как да се преработят и за съжаление ще трябва да се съобразявам с тях ми се ще човека наистина да влага желание в това, което прави а не само да гледа да си изкара надницата.

Това го споменамам, защото монтажа на пелетното котле беше извършено от човека, който ми го продаде (представител на Грейко). Дойде, върза 2 тръби трипътен и една помпа и запали. След 3-4 часа каза еми тва е горелката работи нормално това, че по радиаторите няма топлина е щото системата е стара а това не ми е работа. Обяснението ама с паралелното котле си работи като хората остана в пустинята. Тръгна си каза, че след седмица ще мине да види дали са се пооправили нещата ама още го чакам.

Опитах сам с Ваша помощ в няколко теми ама както имаше една поговорка "Козата си сака пръч" успях да го подкарам, колкото да мине зимата, но не и оптимално.

Дори съм съгласен само за консултация и настройка след това. Да седнем да обясня какво е положението, да се разходим по етажите да разбере къде какво се захранва. Да му обясня навиците на хората живеещи там. Да видим какви компоненти трябват и аз ще си ги свържа по схема, която ми зададе. Сред това просто да дойде на настрои нещата.

Котлето на пелени е Грейко Експерт. Повечето майстори, които открих във форума са доста далеч от София и ми отказаха, за което ги разбирам разбира се :)

Измислил съм и някой бонуси, които мога да предложа :)

1. Хранене по време на монтажите, колкото и каквото Ви се яде в заведението, което притежава семейството ми на 20 метра от къщата на брега на езеро.
2. Ако обичате да ловите риба или водни забавления може да ползвате лодка или каяк колкото искате (ако искате и цяло лято) на същото езеро.
3. Един weekend безплатни нощувки на бунгала (доста прилични смея да твърдя, защото са новоизградени) на язовир Искър със изграден плаж.
4. Бира има колкото искате :)

Надявам се на Вашата помощ и благодаря предварително!
MamaMy - майстор
Бъркаш платформата пич. "Направи си сам" и "Майстор+" са противоположни платформи нищо, че са на един адрес. :?
plamen6703 - майстор
naydenov.anton написа:
Това го споменамам, защото монтажа на пелетното котле беше извършено от човека, който ми го продаде (представител на Грейко). Дойде, върза 2 тръби трипътен и една помпа и запали. След 3-4 часа каза еми тва е горелката работи нормално това, че по радиаторите няма топлина е щото системата е стара а това не ми е работа. Обяснението ама с паралелното котле си работи като хората остана в пустинята. Тръгна си каза, че след седмица ще мине да види дали са се пооправили нещата ама още го чакам.

Опитах сам с Ваша помощ в няколко теми ама както имаше една поговорка "Козата си сака пръч" успях да го подкарам, колкото да мине зимата, но не и оптимално.

Дори съм съгласен само за консултация и настройка след това. Да седнем да обясня какво е положението, да се разходим по етажите да разбере къде какво се захранва. Да му обясня навиците на хората живеещи там. Да видим какви компоненти трябват и аз ще си ги свържа по схема, която ми зададе. Сред това просто да дойде на настрои нещата.

Котлето на пелени е Грейко Експерт. Повечето майстори, които открих във форума са доста далеч от София и ми отказаха, за което ги разбирам разбира се :)

Измислил съм и някой бонуси, които мога да предложа :)

1. Хранене по време на монтажите, колкото и каквото Ви се яде в заведението, което притежава семейството ми на 20 метра от къщата на брега на езеро.
2. Ако обичате да ловите риба или водни забавления може да ползвате лодка или каяк колкото искате (ако искате и цяло лято) на същото езеро.
3. Един weekend безплатни нощувки на бунгала (доста прилични смея да твърдя, защото са новоизградени) на язовир Искър със изграден плаж.
4. Бира има колкото искате :)

Надявам се на Вашата помощ и благодаря предварително!
Споменаваш много неща, като за някои от тях ме напушва на смях!
Първо, ти платена услуга ли търсиш, бартер или подаяние?
Ако търсиш платена услуга, чувал ли си за договаряне между възложител и изпълнител? От едната страна ти като възложител имаш права и отговорности, от другата страна изпълнителят като страна по договора има права и задължения. След това има приемо-предавателен протокол... договаря се гаранция или не се договаря... въпроса на договорни взаимоотношения...плащаш за свършената работа, стискате си ръцете и ако искат да позлват бунгала и бира след добре свършената работа може и безплатно да им ги отдадеш, може и срещу намаление... пак въпрос на договаряне и воля... Въпроса е знаеш ли какво точно искаш, защото на мен ми се струва, че искаш точно това, което получваш... :-D

Тема " Майстор за преработка на система в София" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: