Най - вълнуващия въпрос зимно време.
ILI
ако може някой да даде съвет,има комбиниран хладилник Беко на около 4-ри години. Проблема е, че започна да държи много ниска температура в хладилното помещение от 0 до-06 градуса има цифров дисплеи на вратата за регулиране на температурата, но вместо да качва температурата тоя сваля, по мое наблюдение компресора работи постоянно или се икл. мноооого рядко веднъж на ден :? може би. Благодаря предварително.

Прикачен файл

1493312720328[1].jpg
1493312720328[1].jpg (13.51 KиБ) Видяна 1309 пъти

Прикачен файл

1493377249894[1].jpg
1493377249894[1].jpg (8.61 KиБ) Видяна 1309 пъти
n.ganev - майстор
В този раздел може да го стоплим я с пелети, я с въглища, я с газ, я с дръва......
Hoвoceлckи - майстор
Имам го проблема с по-старичък такъв от доста време. Минах през презареждане и смяна на термостата. Временно се подобряваше положението, като оставяхме терморегулатора между 1 и 2. Сега е на абсолютния минимум, но държи около и под нулата, бичи (май) безспирно и се обледява. Все ми се струва, че осезателя не е на мястото си или по незнайни за мен причини се е появила някаква термоизолация, та не реагира на понижената температура в шкафа. Дали няма да има ефект ако осезателя го оставя не пъхнат в мястото му, а вътре в шкафа? Ако решиш и ти да пробваш (не знам при теб как е всъщност), бъди много внимателен - тръбичката е пълна с газ и прекършването й е фатално!

Тема "комбиниран хладилник Беко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: