Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Здравейте,
Аз съм жив пример за закупуване на котел от Румъния. Котела е bosh condense 3000. Купих го за 1700 лв. Намерих си човек да го пусне в действие. И всичко защото в магазин на представителите се държаха надменно. Всичко си е ок. Моят съвет е купувайте от Румъния, нашите търговци трябва да се научат как да работят.
tonyboy - специалист
Здравейте,
миналото лято и аз си купих котел от Румъния , ето този https://www.mereuprimul.ro/centrala-ter ... -24-kw-p20 , тогава беше на промоция с комин и безжичен термостат солус тип on/off , всичко на цена 1580 лева с ддс. Доставиха ми го до Гюргево безплатно до офис на техния еконт ( не се сещам името), можеше и до Русе на адрес срещу 20 лева, обаче искаха да платя по банков път, а аз вече бях сменил леите и за да не се набутам да ги сменя обратно ходих да си го взема от Гюргево ( минах с 10 лева такса мост и 2 часа загуба на време). Котела си има европейски сертификат ( CE ) така че не е проблем да се монтира в БГ . Цената му тук беше 2800 лева без комин и програматор. За Гаранцията има сертификат за 5 години международна гаранция , но дали ще може да се ползва в БГ не знам ( нали сме извън света ). Много съм доволен от котела сметките ми паднаха почти двойно . Предният ми беше радиант 24 кв на 9 години , но се прецака някаква платка за БГВ за която ЮНАЦИТЕ от овергаз ми поискаха 420 ( четиристотин и двадесет ) лева без ДДС което преля чашата. Като цяло и моят съвет е купувайте си от Румъния , дано нашите кожодери се научат да познават парите. Дори да се прецака и да няма гаранция от спестените пари ще си купя още еди и ще имам резервни части :) .
пет мар 26, 2021 11:22 pmivan_rusev написа:
ср ное 08, 2017 2:17 pmtonyboy написа:
...
...
Не може.
"Последно активен: ср ное 08, 2017 3:22 pm"
feikot - специалист
Че той си няма проблеми с котела,защо да влиза във форума :mrgreen: :mrgreen:
чет юни 24, 2021 12:25 pmfeikot написа:
Че той си няма проблеми с котела,защо да влиза във форума :mrgreen: :mrgreen:
Офффф, дано си няма проблеми и с акумулаторите, ама....
Имам пожълтели вестници, от хубавата хартия, на Кауфланд. Страшни рецепти, пък и да си спомним цените. Пращам за твоя сметка.
...има и кръстословица, за свободното време.
чет юни 24, 2021 3:36 pmfeikot написа:
:irre: :irre:
На тоя емотикон, ше му ходи нещо циперметриново.

Тема "Газов Котел от Румъния" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: