Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Здравейте!
Предстои ми подмяна на стара ми камина на дърва Prity с такава на пелети. Колебая се между Burnit или Ecospar/мисля че така се казват македонски май са били/.Някакви мнения или препоръки за това коя двете ще наклони везните?
nokoniko - специалист
donl написа:
Здравейте!
Предстои ми подмяна на стара ми камина на дърва Prity с такава на пелети. Колебая се между Burnit или Ecospar/мисля че така се казват македонски май са били/.Някакви мнения или препоръки за това коя двете ще наклони везните?
Имам Екоспар - аурига. Нямам забележки за сега. Бурнит са български/бяха Македонски/......На Екоспара лесно се справям с управлението. Ползвам го от 03 април 2017, когато вече беше топло и за разход не мога да кажа, но никакви дефекти за сега....доволен съм. И най-важното-ползвах 3 модела пелети /2 от Брезник и 1 от Перник/, нито веднъж не видях след горене да е задръстена кошницата/огнището/. Винаги от страни има пепел, но кошницата е чиста....няма шлака и подобни простотии... :partyman: Явно самопочистването е доста добро..
Благодаря ти! Преди малко говорех още с един познат който ми каза добър отзив за Ecospar-а а за Burnit-a май софтуера им не се знае какъв е и как е.
pojarnikara - специалист
До онзи ден и аз бях пред такава дилема. Вчера си поръчах Екоспар защото за него не намерих някой да се оплаква и да има проблеми, докато при бърнита все нещо му има, но може би при всеки е различно.
filmatoplo - майстор
Определено от тези двете - ЕкоСпар ,обаче от оня ден на пазара излезе много силен конкурент -пелетната камина Бижу на Грейко .

Тема "Burnit или Ecospar избор на пелетна камина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: