Най - вълнуващия въпрос зимно време.
brassSob - специалист
пон сеп 27, 2021 1:32 pmfilmatoplo написа:
Някой виждал ли е друго управление на камината освен цветното .Днес ми се падна с управление което не съм виждал,малко сиво ,няма бутони . :wink: Май не е Натурела .Който знае да сподели,надявам се на братя Ганеви . :) Пак ли на мен късата пръчка
Камина Bijou Smart?
filmatoplo - майстор
Благодаря, какво е управлението ,има кабелче за стайна температура.Има ли някъде информация за него ,дайте линк .Спешно .
filmatoplo - майстор
Това вече е несериозно .Няма да се сърдя ако на всички е спрял интернета днес .Сам се справих както винаги .Сега и аз няма да кажа какво е управлението .
Браво голям си.Но вероятно никой тук не можеше толкова бързо да ти отговори на желанията ти(ако можем разбира се).Това е форум не курс .......
Да искаш информация,а твоето решение го занеси...... :?
filmatoplo - майстор
Моите въпроси са на 95% без отговор ,а за 13 години тук съм помагал на хиляди хора в нужда . А относно камините ,бавят се ,нещо завода не смогва ,дано да потръгнат доставките де .Всеки ден по един се отказва ,никой не иска да чака .
filmatoplo - майстор
Абе тази тема да не е заключена за всички ,и само аз пиша :lol: .Питам тук там ,един казва - няма ламарина,друг няма помпи ,друг ,няма управления .За това ли има забавяне ,чакам вече 1 месец.
ivanovhr - специалист
Преди няколко дена монтираха на познат, ама колко е чакал не знам.
А практика ли е wi-fi модула да се продава на клиента с 80 горница от натурелската цена?
Мислех, че като поръчаш камината с него си идва платката така.
filmatoplo - майстор
Вай фай модула фабрично не е монтиран ,идва отделно ,и който разбира го монтира .За чакането ,вече 1 месец чакам .Добре ,че преди това издирих две мостри по разни магазини ,само и само да няма разочаровани .

Тема "Пелетна камина Грейко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: