Най - вълнуващия въпрос зимно време.
OvivO - помощник
едноетажна къща, около 90 кв.м.
Тази greyko камина на пелети е 10kW. https://norbas.net/index.php/peletni-ka ... -61-detail

интересувам се дали някой може да даде компетентно сравнение между Greyko камините и тази HRV 120 Globe?
Качество, функции, екстри, безпроблемност? Чувал съм и чел много добри отзиви за горелка за котел Greyko, пелетните камини и те ли са за предпочитане? Благодаря.
вт мар 14, 2023 1:43 amOvivO написа:
Оффф!!!
https://www.google.com/search?q=%D0%BC% ... s-wiz-serp

Под средата на стр.- мнение 8.
viewtopic.php?t=27143&start=1430

viewtopic.php?t=27143&start=1430#p895881

memberlist.php?mode=viewprofile&u=82797

search.php?author_id=82797&sr=posts

viewtopic.php?f=10&t=56272

Това намирам, в купАта сено. Малко, но достатъчно и от сърце.
Другото е все реклама или Хонда с тире.

Сега, да не се оплачеш, че те карам да четеш туй малкото?!

Ако продължиш с някакви въпроси, нека са по темата!
Kdv
пет дек 09, 2022 5:22 pmklitchko83 написа:
Здрайте познавате ли човек който може да извърши обслужване на Грейко камина 16 kw, шнека свири като цигулка за София област става въпрос
Здравейте,
Като се зачетох и при мен нещата с настройките от инсталаторите не са много розови :? А и налягането е системата при студена камина е под 1бар. Та има ли някой възможност и желание да направи една профилактика :?: Камината се намира в София (Кубратово) :prayer:
Kdv
нед ное 05, 2023 9:06 amKdv написа:
пет дек 09, 2022 5:22 pmklitchko83 написа:
Здрайте познавате ли човек който може да извърши обслужване на Грейко камина 16 kw, шнека свири като цигулка за София област става въпрос
Здравейте,
Като се зачетох и при мен нещата с настройките от инсталаторите не са много розови :? А и налягането е системата при студена камина е под 1бар. Та има ли някой възможност и желание да направи една профилактика :?: Камината се намира в София (Кубратово) :prayer:
Съжалявам за пропуска - Става въпрос за Грейко "Бижу" 16ка. :idea:
OvivO - помощник
при мен я инсталираха от тази фирма и много добре я настроиха, може към тях да се обърнеш, възпитани и разбиращи какво правят: https://norbas.net/index.php/contact-us
LazarGanev - "Велик майстор"
нед ное 05, 2023 9:06 amKdv написа:
пет дек 09, 2022 5:22 pmklitchko83 написа:
Здрайте познавате ли човек който може да извърши обслужване на Грейко камина 16 kw, шнека свири като цигулка за София област става въпрос
Здравейте,
Като се зачетох и при мен нещата с настройките от инсталаторите не са много розови :? А и налягането е системата при студена камина е под 1бар. Та има ли някой възможност и желание да направи една профилактика :?: Камината се намира в София (Кубратово) :prayer:
Налягането в системата си е твоя грижа. Коя е сервизната фирма и защо не се обърнеш към нея, ако е в гаранция, а търсиш друга фирма?
Kdv
нед ное 05, 2023 10:44 amOvivO написа:
при мен я инсталираха от тази фирма и много добре я настроиха, може към тях да се обърнеш, възпитани и разбиращи какво правят: https://norbas.net/index.php/contact-us
Много благодаря OvivO :prayer:
По принцип се бях и насочил утре да се свържа точно с тях, но реших първо да пиша и днес във форума.
Kdv
нед ное 05, 2023 11:11 amLazarGanev написа:
нед ное 05, 2023 9:06 amKdv написа:
пет дек 09, 2022 5:22 pmklitchko83 написа:
Здрайте познавате ли човек който може да извърши обслужване на Грейко камина 16 kw, шнека свири като цигулка за София област става въпрос
Здравейте,
Като се зачетох и при мен нещата с настройките от инсталаторите не са много розови :? А и налягането е системата при студена камина е под 1бар. Та има ли някой възможност и желание да направи една профилактика :?: Камината се намира в София (Кубратово) :prayer:
Налягането в системата си е твоя грижа. Коя е сервизната фирма и защо не се обърнеш към нея, ако е в гаранция, а търсиш друга фирма?
Здравейте, LazarGanev,
Не споря за това, че налягането в системата си е моя грижа. Има неща които не мисля, че аз трябва да ги върша. Затова го отбелязах - че искам и това да се направи в профилактиката (всъщност дори не знам какво трябва да включва тя.
А колкото до въпроса защо не се обърна към сервизната фирма, както казах: Настройките от инсталаторите не са много розови :? , камината вече не е в гаранция и предпочитам да видя и други мнения. Както се вижда от темите до сега не всички инсталатори си вършат работата съвестно. И за де не се стигне до :axe: предпочитам да събера мнения. В крайна сметка нали форума е за това :?:
LazarGanev - "Велик майстор"
Извинявай, желая ти успех!

Тема "Пелетна камина Грейко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: