Най - вълнуващия въпрос зимно време.
kalin72 - майстор
Благодаря ти, Лазаре :)
Кажи една цена, да знам какво да спестявам за догодина :)
Обаче, има и разумни хора, ето вчера, едни комшии, дето определено не разбират от топлотехника, но пък явно са се вслушали в думите ми, са отказали 25 киловатова Екоспар, за сметка на 16 кВт :) Щото им обясних на народен език защо не са им нужни 25 кВт за около 100 м2 жилище :)
andy_forresite - майстор
Десетката как разпределя мощността "излъчване към ВР"?
Пак ли е с още една врата пред стъклото?
Предлага ли се с вградени РС и ЦП?
Кога ще може да се види поне на снимка във форума?
Цената известна ли е?
шоп - майстор
пет юни 28, 2019 1:45 amLazarGanev написа:


Няма я, защото е по-нова от последната актуализация на ценовата листа, но при запитване ще се намери :) .
:shock: :?
Баааси!
Някои фирми се взеха за богове!
Значи ако трябва да се обновява ценова листа в посока нагоре е лесно да се мръдне пръсчето по клавиатурата, обаче ако трябва да се обнови и актуализира сайт пак с мърдане на пръстчета по клавиатура е проблем :idea:
Лично аз бойкотирам и никога нищо не бих си купил от никоя фирма ( не визирам конкретиката в случая). ако не получа пълно и изчерпателно инфо. С обяснителен и информационен текст, с таблична, графична и снимкова информация. Задължително техническа информация. С информация за гаранционни и извън гаранционни условия.

Горното е лично мнение относно информацията, което смятам, че всяка уважаваща се фирма трябва да предостави.

Недомлъвки от типа, запитване, дистрибутори и :една жена каза..." , форуми, са типични за пазара:-)
Нооо, всеки има глава на раменете си. Избора е свободен и ако е добре информиран и обоснован то това е предпоставка за добър избор. За мен е малоумно да се обаждаш по тел. за да получиш цена без да имаш насреща нищо черно на бяло като тех.информация.
Свят шарен, печелещите печелят на гърба на губещите. Равновесие:-)
n.ganev - майстор
шоп написа:
Значи ако трябва да се обновява ценова листа в посока нагоре е лесно да се мръдне пръсчето по клавиатурата, обаче ако трябва да се обнови и актуализира сайт пак с мърдане на пръстчета по клавиатура е проблем
В случая "Обновяването" на цените беше направено в посока НАДОЛУ :cool:
Последна промяна от n.ganev на пет юни 28, 2019 2:58 pm, променено общо 1 път.
шоп - майстор
Ми като свалихте временно цените надолу що не обновихте сайта?
andy_forresite - майстор
Аз не купувам нещо над 100 лева без да съм го видял на живо. На сладки приказки по телефон, на технически характеристики, на увещания колко е хубав продукта и т.п. не вярвам.
Преди да купя комплекта на грейко (горелка и котел) ходих до трима ползватели на горелка RB20 kw, видях как гори с различни пелети в различни условия и разбрах каквото ми трябваше. Видях котела какво представлява в къщата на един дистрибутор, който държеше един за мостра и тогава направих поръчка,само че от друг дистрибутор, защото ми предложи по-добрата цена. Горелка 1800 и котел 1792. Нещо такова ... малко под 3600 при цена на сайта 3976 лева, нещо такова.
шоп - майстор
Анди, умно си постъпил... и аз съм като теб. Някои ме наричат Тома Неверни, но плащам кеш и имам право да направя информиран избор.
Нооо, всеки има глава на раменете сив :-D
Ае нещо по темата де!
Нали вече сте информирани, почвайте пазара!
pi6ligara - специалист
Да ви кажа, не знам колко е НАДОЛУ промоционалната цена от не промоционалната, на сайта видях че е супер намалена на 1622лв, аз моята я купих точно преди един месец, без да е намалена. Ето ми касовата бележка, това е цена заедно с 20лв транспорт, защото съм извън града.
Прикачен файл:
IMG_20190529_140437.jpg
LazarGanev - "Велик майстор"
Разбира се, че всеки си има глава на раменете, но при някои е по-пълна, при други не толкова. Затова някои се обзаведоха с "пелетни" чугуняци и имат по няколко тона безполезна железария в мазата, която ще бъде наследена от горди внуци и правнуци. На всичко отгоре много хора им се довериха и сега съжаляват, други преглътнаха подвеждането и се снабдиха с по-подходяща техника. Но всеки има глава на раменете си и сам преценява на кого да се довери :wink:
А по темата - 10кВт камина все още не е обявена официално, тъй като все още няма достатъчно складови наличности - някаква фирма изкупува цялото производство за износ (май за съседна държава), та и моите клиенти се налага да поизчакват, макар да натискам за тоя модел още отначало! :cool:

Тема "Пелетна камина Грейко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: