Най - вълнуващия въпрос зимно време.
шоп - майстор
Има трипътен термостатен антикондензен вентил, който има една цел.
Има и трипътен кран с моторна задвижка, който е с друга цел.

Служат за различни работи.

Размислите са за общия случай котел с приоритети отопление/БГВ

За камина е мааааалко по друго. Ще ми е интересно кой ще пали камина в хола лятото за да има бойлер с топла вода :? :? :?
Антон С. - специалист
чет сеп 12, 2019 12:24 pmшоп написа:
Има трипътен термостатен антикондензен вентил, който има една цел.
Има и трипътен кран с моторна задвижка, който е с друга цел.

Служат за различни работи.

Размислите са за общия случай котел с приоритети отопление/БГВ

За камина е мааааалко по друго. Ще ми е интересно кой ще пали камина в хола лятото за да има бойлер с топла вода :? :? :?
Благодаря за уточнението - мисля че съм наясно. Умуването ми беше, дали да слагам трипътен термостатен антикондензен вентил на двата кръга, но мисля, че си отговорих. Трипътен кран с моторна задвижка мисля да сложа на байпаса на серпентината.
За лятото плановете са други. Мисля да слагам фотоволтаици, но приоритетно трябва да се направи парното.
Антон С. - специалист
М дам, продължавам да си отговарям на доста въпроси viewtopic.php?f=10&t=62572&start=90
чет сеп 12, 2019 8:19 pmАнтон С. написа:
М дам, продължавам да си отговарям на доста въпроси viewtopic.php?f=10&t=62572&start=90
Тонка, за втори път пишеш, че си наясно вече и после...
Ми хубу, чети повече или карай направо! Кот сме писали, ний си го знайми, та излишно е да споделяш преоткриването, освен ако нямаш друго в предвид. Пък би било редно да го упоменеш де.
Втори пост подред, обикновено пускам, когато е минало достатъчно дълго време, нямам възможност да променя предния, или е супер важна информация, която не е допълнение на предният пост.
Антон С. - специалист
Съжалявам за спама бат Трифоне - ще си взема бележка. Помислих, че ще е полезно да нучат и останалите четящи, които не са го намерили, и затова го постнах. Май и аз повече ще си помълчавам и ще чета...
Последна промяна от Антон С. на чет сеп 12, 2019 10:03 pm, променено общо 1 път.
Тонка, първо помисли върху техниката на ползване на форума, защото под моето име седят последните ти писания. Спама не е чак такъв проблем.
В другата тема е същата каша, от твоя страна. Намесил си Морфей и Шопа.
Антон С. - специалист
Това е защото често пиша от тъпия телефон. Ако не цитирам, няма да се случва. Благодаря за препоръката и съжалявам за бъркотията. Мога ли да коригирам постовете, които съм ос.ал?
чет сеп 12, 2019 9:47 pmАнтон С. написа:
Това е защото често пиша от тъпия телефон. Ако не цитирам, няма да се случва. Благодаря за препоръката и съжалявам за бъркотията. Мога ли да коригирам постовете, които съм ос.ал?
Не знам дали можеш. Остави така, който е следил внимателно, му е ясно кой какво. Просто не бързай, по натам!
Антон С. - специалист
Става, виж поста от 9 и 18. Ще изтрия имената на засегнатите и ще оправя осирацията.
tachman - специалист
Ами аз поръчах днес 16kw! Пък .... ще видим! :)

Тема "Пелетна камина Грейко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: